Blah..

Jutros su me njegove poruke i pozivi probudili u pola 4!
Znas ono tipicno kako me voli i kako je lud za mnom kako je nista bez mene i kako me nikad ne bi iskulirao samo je sinoc zaspao kada sam mu poslala poruku. Navodno je popio lekove za glavobolju i to ga je opet navodno uspavalo. Ok nekako smo se pomirili i sve je bilo ok. Ali od kako sam ustala sve je opet pocelo bez veze. Cimne me jednom u sto godina i sve je nekako blah. I uzasno sam se zabola ovih dana jer mi svi idu na zivce. I moje dve najbolje drugarice i decko i sve! Mislim da polako pocinjem da sizim a to mi se ni malo ne svidja. Bilo mi je skorz ok u junu i julu jer sam skroz bila zauzeta. Imala sam posao ceo mesec i uvek sam negde jurila sa drustvom ali sad..osecam se nekako usamljeno i kao da sam odvojena od sveta. Zato sam se danas cula sa mojom Ivanicom ( treca najbolja drugarica idemo zajedno u razred samo nije iz PA) tako da cu sutra da odem kod nje na par dana. Tako mi nedostaje, nisam je videla mesec i po dana jer nikako nismo mogle da se uklopimo jer svaka je imala obaveze i ta sranja. Tako da idem sutra kod nje i tamo mi sigurno nece biti dosadno. Moram malo da zaboravim na ove ljude koje me trenutno guse i ne daju mi mira.
 

Back
Top