Blah.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

LatinoDancer

Blah..

Oceni ovaj blog
Jutros su me njegove poruke i pozivi probudili u pola 4!
Znas ono tipicno kako me voli i kako je lud za mnom kako je nista bez mene i kako me nikad ne bi iskulirao samo je sinoc zaspao kada sam mu poslala poruku. Navodno je popio lekove za glavobolju i to ga je opet navodno uspavalo. Ok nekako smo se pomirili i sve je bilo ok. Ali od kako sam ustala sve je opet pocelo bez veze. Cimne me jednom u sto godina i sve je nekako blah. I uzasno sam se zabola ovih dana jer mi svi idu na zivce. I moje dve najbolje drugarice i decko i sve! Mislim da polako pocinjem da sizim a to mi se ni malo ne svidja. Bilo mi je skorz ok u junu i julu jer sam skroz bila zauzeta. Imala sam posao ceo mesec i uvek sam negde jurila sa drustvom ali sad..osecam se nekako usamljeno i kao da sam odvojena od sveta. Zato sam se danas cula sa mojom Ivanicom ( treca najbolja drugarica idemo zajedno u razred samo nije iz PA) tako da cu sutra da odem kod nje na par dana. Tako mi nedostaje, nisam je videla mesec i po dana jer nikako nismo mogle da se uklopimo jer svaka je imala obaveze i ta sranja. Tako da idem sutra kod nje i tamo mi sigurno nece biti dosadno. Moram malo da zaboravim na ove ljude koje me trenutno guse i ne daju mi mira.

Pošalji "Blah.." na Facebook Pošalji "Blah.." na Google Pošalji "Blah.." na My Yahoo! Pošalji "Blah.." na Live Pošalji "Blah.." na MySpace Pošalji "Blah.." na Twitter Pošalji "Blah.." na Digg Pošalji "Blah.." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari