Zatvorena tema

To ti pokušao jednom, video zmajeve, uplašio se i sad ne možeš da se vratiš u RL...jel?.... za takav osećaj ti nije krivo ništa od ovoga što si naveo, već plitkost uma. I nemoj ti nama da pričaš šta mi podrazumevamo pod "buđenjem", jer je ovo što si napisao očito tvoje iskustvo i rezonovanje. A za nas i sve ostale na ovoj planeti, to predstavlja samo vidove molitve.

Evo i ovaj je baš tako prosvetljen pa se ne fali, i ne ometa druge u spavanju:
http://www.crackfunny.com/wp-content/uploads/2012/02/pizzaawesome.jpg


Ajd istitluj se malo bolje, jer si ovde dao autogol


Ti da znaš šta je prosvetljenje, bio bi automatski prosvetljen.
A kada bi bio prosvetljen, sigurno ovde ne bi drobio o tome, jer bi bio svestan toga da:
- se to ne može opisati rečima jer čak i kada bi pokušao, to bi izgledalo besmisleno
- je svačiji put dotle različit i da je svako od prosvetljenja daleko (ili blizu) po svojoj zasluzi (stepenu svesnosti)



I ovde se pretitluj, jer si i ovde dao autogol svom uvodu. U svakom slučaju ne zadržavaj taj prdež, da ne bi probio krunsku čakru. Šta ćeš posle jadan bez prosvetljenja.
Ako ti kažeš, pa to ništa drugo ne može biti do sama istina. Samo ima jedna caka. Tu bibliju vrednuje ogroman broj ljudi i to par hiljada godina, dok tvoje razmišljanje ovde koliko vidim - niko.

Videla Baba Roga da vampiri piju krv pa i ona nabudžila vilicu, odnosno... to jest... mislim... ugradila očnjak na gornju vilicu... Za razliku od tebe ja sam slobodan. Zato i jesam slobodan. Ti misliš da nisi slobodna i to su svi tvoji okovi. Zato i nisi slobodna. Samog sebe si sputala. Upozorenje o paklu jeste da bi se ljudi doveli u stanje izmenjene svesti, kako bi kasnije bili podložni za manipulisanje. Svaki oblik ispiranja svesti zasniva se na generisanju slike budućnosti u kojoj ti nema spasa, a onda se unosi element “spasioca” koga ćeš verno slediti. Svi se plaše izuzev psihopata. Stvar je u tome da ti kontrolišeš strah, a ne strah tebe. Naravno, pakla se plaše samo budale.

Evo i ova slika ti ne radi, ali zato ti ova radi:

http://img835.imageshack.us/img835/5084/cakexw.jpg

Bolje od kobasica od svinjskih tumora i GMO hrane koje ždereš.

Što si se istitlovala i dala sebi autogol? Zato što živiš u XXI veku a poznaješ samo jednu religiju. I jednu „svetu knjigu“.

Ti ne znaš šta je prosvetljenje zato što veruješ u obrezane ljude i njihovu krv. I automatski jedeš buđavo meso i GMO hranu, čime si automatski protiv boga i prirode. A kada bi bila u pravu sigurno ne bi mlela o tome jer:
- ubijanje životinja je protivprirodno;
- verovanje u obrezane jadnike je takođe protivprirodno.

I uvek se pretitluj. Zašto si dala autogol sebi? Ne zadržavam ja prdež, nego ti, da ti ne bi probila krvotok i krv žrtava sa Mojsijevih satanskih hramova, što si dobila preko transfuzije. Šta ćeš posle jadna sa novom transfuzijom? Ako ti kažeš, pa valjda je istina da se kobasice prave od svinjskih tumora. Samo ima jedna caka. I druge „svete knjige“ vrednuje više ljudi nego Bibliju, dok tebe koliko svi vide - baš niko.
 

Back
Top