Jedan od znakova pored puta - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ljeshko

Jedan od znakova pored puta

Oceni ovaj blog
"Sve izgubljeno je u mojoj svijesti,samo bez gorcine i tezine zemaljskih stvari;Ja opet imam sve sto izgubih,samo uljepsano i preobrazeno-u sjecanju.I jos: ja imam veliku slobodu onog koji nista nema, i mir onog koji je prezalio i konacno se rastao." I.Andric

Pošalji "Jedan od znakova pored puta" na Facebook Pošalji "Jedan od znakova pored puta" na Google Pošalji "Jedan od znakova pored puta" na My Yahoo! Pošalji "Jedan od znakova pored puta" na Live Pošalji "Jedan od znakova pored puta" na MySpace Pošalji "Jedan od znakova pored puta" na Twitter Pošalji "Jedan od znakova pored puta" na Digg Pošalji "Jedan od znakova pored puta" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. blogica (avatar)
    “…izgleda kao da je zivot nepravedan prema njemu , ali to je samo predrasuda , zivot je zivot , jedan kao drugi , svako trazi zadovoljstvo , a nevolje dolaze same….” M.Selimovic
  2. ljeshko (avatar)
    Evo jos nesto vezano za zivot,a sto ja napisah: Zivot je prekratak za zaljenje.Osvrni se zaleci za necim sto je proslo,i vec je i on prosao...A zaista,mozda bi trebalo da prestanem da mislim i pisem o zivotu,i da malo-zivim...