Srce - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ipetroni

Srce

Oceni ovaj blog
Premalo je ljubavi
Predugo si sam na kraju srca
Svestan si da postojiš
Jedino kad zaboli te san

Koracima putuješ
Premotavaš izlizana jutra
Sračunato otvoren
Meriš beskonačnost dna

Spusti svoj gard
Sit si svega
Stavi srce
Ispred ega

Malodušnost ubija
Dug je put od razuma do srca
Ponekad te dobije
Ponekada pobediš se sam

Kriza kompetencije
Grad u svojim porazima grca
Ti si izvan prostora
Sam si svoja refleksija sna

Sputaj savest
Strepnju smanji
Neka srce
Svira glavi

Sija ljubav
Snagom sunca
Sreća stiže
Preko srca

Pošalji "Srce" na Facebook Pošalji "Srce" na Google Pošalji "Srce" na My Yahoo! Pošalji "Srce" na Live Pošalji "Srce" na MySpace Pošalji "Srce" na Twitter Pošalji "Srce" na Digg Pošalji "Srce" na del.icio.us

Kategorije
Pesme

Komentari

1. Materina maza (avatar)
    Bravoo.....
  2. Marija (avatar)
    Dvostruka radost za mene. Prvo, tvoje pojavljivanje na blogu. Retko si ovde a to je velika steta.
    Drugo, pesma kojom me odusevis. Tvoja pesma, uostalom kao i celokupan tvoj nacin pisanja, nikad nije puko prenosenje emocije. Ovaj poziv sa pocetka pesme, opis tavorenja na 'kraju srca', preko davanja podstreka samom sebi (i nama), za bezanje od besmislenog i preteranog preispitivanja, poziv na popustanje kocnica,...kraj prepun optimizma, jednostavna formula za srecu koju tako cesto komplikujemo...sve je naslo mesto bas kako treba. Jako lepo napisano. Snazno, kroz naizgled sturo iskazane misli, i toplo, kroz jednostavnost i otvorenost srca.
  3. ipetroni (avatar)
    Citat Original postavio Materina maza
    Bravoo.....
    hvala lepo
  4. ipetroni (avatar)
    Citat Original postavio Marija.S.
    Dvostruka radost za mene. Prvo, tvoje pojavljivanje na blogu. Retko si ovde a to je velika steta.
    Drugo, pesma kojom me odusevis. Tvoja pesma, uostalom kao i celokupan tvoj nacin pisanja, nikad nije puko prenosenje emocije. Ovaj poziv sa pocetka pesme, opis tavorenja na 'kraju srca', preko davanja podstreka samom sebi (i nama), za bezanje od besmislenog i preteranog preispitivanja, poziv na popustanje kocnica,...kraj prepun optimizma, jednostavna formula za srecu koju tako cesto komplikujemo...sve je naslo mesto bas kako treba. Jako lepo napisano. Snazno, kroz naizgled sturo iskazane misli, i toplo, kroz jednostavnost i otvorenost srca.
    Kada te neko ovako i ovoliko pohvali jedno "hvala" ni izbliza ne može preneti emociju koja je izazvana.
    Tvoja kritika pravi je stimulans. Istog trenutka sam poželeo da napišem barem još jednu pesmu...a reč se mora ispoštovati. Pogotovu kada je daš nekom ko je u stanju o tome i pesmu da napiše

Hvala Marija, od tebe uvek dolazi samo iz SRCA
  5. pely (avatar)
    Otkriće za mene novo, dopada mi se !

Stavi srce
    Ispred ega
    Bravo!!!

Sputaj savest
    Strepnju smanji
    Neka srce
    Svira glavi

Sija ljubav
    Snagom sunca
    Sreća stiže
    Preko srca
    Sjajno napisano!
  6. ipetroni (avatar)
    najlepše hvala

pesme o srcu su beskrajna polja, široki horizonti...koliko različitih srca poznaješ toliko pesama možeš da ispišeš
    neka srca zaslužuju mnogo više od pesme,
    nekim srcima jedino korz pesmu možeš dopreti

ps
    i meni je omiljeni deo
    Stavi srce
    Ispred ega

pozdrav