Magija zagrljaja

- Uh. Konačno. Mir. Moj mir.z:)
- I osmeh ;).
- Da... I osmeh. Spolja i iznutra.
- Šta se dogodilo?
- Ništa posebno. Samo...
- Da?
- Samo sam morala da dopunim energiju, razbijem sumnje, povratim onaj osećaj...
- Kako je uspelo?
- Lako. Svi odgovori bili su u nekoliko njegovih reči... osmehu... i... zagrljaju. Onom. Našem. Posebnom. Samo to mi je i trebalo.
- I?
- Pa nema nikakvog „i“.
- Kako sad to?
- Pa tako lepo... Tu smo gde smo. Sa svim onim mrakom i zlim silama. Sa svim problemima koje je izrežirao život. Ali i tom tačkom gde se pronalazimo... gde se te prave naših života gotovo dodiruju... sa težnjom da dalje nastave blizu.... Uz onu toplu svetlost koja je nekad jača nekad slabija, ali je tu. I veoma je važno slediti je.
- Dokle?
- Eh... ko to može da zna? Samo...
- Da?
- Važno je da je da se taj osećaj... to lepo pronađeno i prepoznatljivo, ali i sasvim neobjašnjivo... važno je da se to ne izneveri.
- Romantična duša.
- Hmmm... Znam da tako deluje, nije daleko od istine. Ali... nije samo to.
- Kako znaš?
- Znam. Prepoznajem. Osećam. Samo nisam u stanju da objasnim.
- Veruješ da su reči tvoje igračke...
- Volim u to da verujem. Ali, nije uvek tako. Ne može se definisati neuhvatljivo, ne može se objasniti sjaj u oku, magija detinjeg osmeha, trag jednog zagrljaja... razgovor mislima, osećaj srodnosti i blizine...
- Kako si sad tako sigurna?
- Ne znam. Biće da je i taj odgovor u onom zagrljaju. z:)

 
...svak ko voli da voli ; kao što svak koji voli što je voljen - dakle , svak takav je nasmejan i ulazi u carstvo blaženih ...
...štaćeš , dićeš - svej se i veseli !

Životna čarolija !

Hvala !
 
123loncar;bt192064:
...svak ko voli da voli ; kao što svak koji voli što je voljen - dakle , svak takav je nasmejan i ulazi u carstvo blaženih ...
...štaćeš , dićeš - svej se i veseli !

Životna čarolija !

Hvala !
Da. :ok: To je najbolja definicija: Životna čarolija. z:)
Hvala tebi :hvala:
 
Jaca023;bt192207:
...divan i poznat osecaj...magija u kojoj se cuti, a sve je receno...
Konacno.
Ljubim te i divan text...prosto zraci.
Jedina stvarna magija je ona koju prepoznamo oko sebe i u sebi. I uopšte nije važno da li znamo da je opišemo i objasnimo bilo kome. Ne treba se ni truditi.
Na žalost, ljudi prožive čitav život i ne otkriju njeno postojanje... bilo bi neskromno očekivati da se događa često.
I naravno... ne bi imala tu suštinu i tu snagu.
 

Back
Top