Sta sad???

Ko se tome nadao?? Posle par uspesnih kombinacija koje mi je ortak nabacio i posle cega su moji hteli da me izbace iz kuce, morao sam malo da se pritajim. Naisao sam na nekoliko devojka slicnih mentalnih sklopova kojima je u glavi samo jedna stvar! Jeste, ona stvar!! Da ne bih bio prost, ja sam pokusao s' njima da zapocnem neku konverzaciju ali sam naleteo na zid.Cak mi je drugar rekao da me nista nisu razumele! Kako? Pa tako sto sam u svoj recnik ubacio reci koje su imale 7-8 slova, i onda sam ja ispadao glup jer one nisu to razumele. Ali nema veze, poenta ovog teksta jeste da se pohvalim da sad imam devojku. Ali nije to ona devojka koju sam ja trazio, vec jedna od onih sa kojima sam u kombinaciji, ali ova hoce da se malo setamo i druzimo, pa sam kao morao da je "pitam da se smuvamo". I sta sad da radim, navatao sam neku kvazi narkomanku, 2 godine mladju iz opasnog kraja s' kojom bih zeleo da razmenjujem sexualna iskusta, ali se ona po svemu sudeci zaljubila u mene. Po ceo dan me zove, ljubi me, mazi me, pazi me, cak sam jednom i raskinuo sa njom, naravno, cekao sam da ona napravi sranje, medjutim 3 cela sata mi je plakala. Sex pomirenja je usledio. Ona mi zaista prija ovako u krevetu, valjda nema neku bolest, ali ok smo u tom polozaju, ali sad ce blizi mesec dana, dan zaljubljenih, njen rodjendan, 8. mart. Nedoumica, katolcke praznike ne slavim, ne ide da je ostavim pred rodjendan, ali ako i to preguram moram i 8. mart! Drugari mi govore da sam idiot, majmun, kreten, sovinista kako imam srca, ali i da mi zavide i da ima je zao sto oni nisu takvi. Sad bolje i srecno sam nego nesrecno sa nekim? Medjutim, sad sam u fazi pregovora sa jednom devojkom, ona slatka, ja njoj sladak, pametna, ali problem je ova devojka. Ne bih da ispadne pravi seljak, sad jos seljobercic, sto je zavlacim i grebem se zbog one stvari, ali da me malo gusi, gusi me i previse. Jos gora stvar je jos i lazem, satro nisam u BG-u a jesam, ne idem iz kuce jer joj najbolje drugarice idu u skolu do moje kuce. Mislim, ja bih hteo i jare i pare, ali ne ide. Hteo bih da mi ostane "devojka" ali samo dok se ne smuvam sa pravom devojkom, sa onom s' kojom cu da imam normalnu komunikaciju, a ovu da drzim negde po strani za crne dane...ali sta god da ispadne, ja cu ispasti ovca!
 

Back
Top