23. januar

Ne volim ovaj datum.
Baš, baš ga ne volim...
Tokom svih ovih godina, retko se dešavalo, ali najlepše je bilo kad ga „preskočim“, odnosno ne pogledam u kalendar tog dana...
Ali, na poslu sam... ne mogu da ne znam datum.
I već na broj 23 se rastužim.
Želim da ne vidim, želim da se ne sećam, želim da ne znam...
Napolju sunce. Kao i onog 23. januara.
Zašto nije moguće izbaciti taj dan iz kalendara, izbaciti taj datum iz života?
Život teče svojim tokom, smenjuju se lepši i manje lepi dani, meseci, godine... svašta se dešava i menja, osim tog tupog osećaja svakog 23. januara...
Još malo, pa će doći ono doba dana kada je izašao iz kuće i više se nije vratio.
Moj tata.
Pamtim svaki trenutak od telefonskog poziva koji me je presekao, razgovora sa bratom koji je dao logično objašnjenje i mogućnost hvatanja za slamku i ako sam znala... Tačno sam znala. Od prvog trenutka.
Ne, neću da se sećam...
Idem da radim nešto... možda ću malo pobeći sve dok ne moram da napišem datum...
I tako čitavog dana...
 
Danas je dan za plakanje...

I ja imam razloga da ne volim ovaj datum...

cry5.png
 
Zašto nije moguće izbaciti taj dan iz kalendara, izbaciti taj datum iz života?
Ja sam dugo volela 24. januar, sada ce mi padati tesko. Saosecam s tvojim bolom koga ima i na pretek, no, bez obzira na broj puta gledanja u kalendar i godina, dugih godina, covek je zivotinja kamenog srca koja moze izdrzati svasta !
heart.gif
 
Lena </3;bt191238:
Ja sam dugo volela 24. januar, sada ce mi padati tesko. Saosecam s tvojim bolom koga ima i na pretek, no, bez obzira na broj puta gledanja u kalendar i godina, dugih godina, covek je zivotinja kamenog srca koja moze izdrzati svasta !
heart.gif
Kažu "vreme leči"
Ne... ne leči vreme. Samo čovek sa vremenom nauči da živi sa svojim bolom i svojim tugama...
 
Ja takode u januaru imam jedan netipican dana.Tog dana sam rodila sina u 15 casova i nakon 10 godina tog istog dana izgubila oca u 15 casova.Kada se priblizava taj datum hocu u isto vreme da se radujem i vristim od bola....Ne zelim da se taj dan brise iz kalendara zbog sina ali sam potpuno luda tih dana pre i posle kada se u grudima lome osecanja sve razumem sta si htela da kazes ...
 
krokus;bt191327:
Ja takode u januaru imam jedan netipican dana.Tog dana sam rodila sina u 15 casova i nakon 10 godina tog istog dana izgubila oca u 15 casova.Kada se priblizava taj datum hocu u isto vreme da se radujem i vristim od bola....Ne zelim da se taj dan brise iz kalendara zbog sina ali sam potpuno luda tih dana pre i posle kada se u grudima lome osecanja sve razumem sta si htela da kazes ...
Simbolika života. :zag:
 

Back
Top