Idem sutra na letovanje u Bugarsku. U pitanju je grad Nesebar. kakva su vasa iskustva - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Plesne skole

Idem sutra na letovanje u Bugarsku. U pitanju je grad Nesebar. kakva su vasa iskustva

Oceni ovaj blog
Kakvo je more, provodi, plaza? :)

Pošalji "Idem sutra na letovanje u Bugarsku. U pitanju je grad Nesebar. kakva su vasa iskustva" na Facebook Pošalji "Idem sutra na letovanje u Bugarsku. U pitanju je grad Nesebar. kakva su vasa iskustva" na Google Pošalji "Idem sutra na letovanje u Bugarsku. U pitanju je grad Nesebar. kakva su vasa iskustva" na My Yahoo! Pošalji "Idem sutra na letovanje u Bugarsku. U pitanju je grad Nesebar. kakva su vasa iskustva" na Live Pošalji "Idem sutra na letovanje u Bugarsku. U pitanju je grad Nesebar. kakva su vasa iskustva" na MySpace Pošalji "Idem sutra na letovanje u Bugarsku. U pitanju je grad Nesebar. kakva su vasa iskustva" na Twitter Pošalji "Idem sutra na letovanje u Bugarsku. U pitanju je grad Nesebar. kakva su vasa iskustva" na Digg Pošalji "Idem sutra na letovanje u Bugarsku. U pitanju je grad Nesebar. kakva su vasa iskustva" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. EGYPTIAN CAT (avatar)
    Nisam bila, nazalost, pa ne mogu nista pametno da ti kazem. Da je u pitanju Rumunija i Crno more - tu vec imam vrlo + iskustva.
  2. likvidator(raul) (avatar)
    bio sam u sunčevom bregu pretprošle godine.

plaže su peščane, široke, dobre.

more je toplo, ima dosta talasa i širok je taj pojas gde je plitko.

ljudi ima od svukud, a svaki drugi je naš.
    bugari su ljubazni, ali hoće da zajebu, pazi na novac. (npr. u nekim menjačnicama napišu sitnim slovima kurs koji je jako nepovoljan, a kad već zameniš novac kasno je da se žališ)))

za izlazak imaš zilion mesta, najpoznatija su: mania (na tri nivoa - kafić, diskoteka i narodnjaci); onda neki... sa bazenima, zaboravio sam kako se zove... nešto plavo... ili... nemam pojma, bio sam pijan. mada, ja preporučujem barove na samoj plaži, tu se noću čuda dešavaju.