Neljubavan sam - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ljeshko

Neljubavan sam

Oceni ovaj blog
Neka me djavoli dinstaju na vrelom ulju 666 dana ako ikad opet napisem ljubavnu pjesmu.Svi koji ovo procitaju nek su mi svjedoci.

Pošalji "Neljubavan sam" na Facebook Pošalji "Neljubavan sam" na Google Pošalji "Neljubavan sam" na My Yahoo! Pošalji "Neljubavan sam" na Live Pošalji "Neljubavan sam" na MySpace Pošalji "Neljubavan sam" na Twitter Pošalji "Neljubavan sam" na Digg Pošalji "Neljubavan sam" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. EGYPTIAN CAT (avatar)
    Ako ti nije tesko, kazi nam razlog ove odluke. Mozda te demantujem
  2. ljeshko (avatar)
    Pa kada napises nekom pjesmu,to ti je otvaranje,otkrivanje...Kao da kornjaca pred nekim skine oklop.Tada si najranjiviji i tada je nanosenje povreda najlakse...a ja mislim da sam podnio one-to-many povreda,i to necu vise nikom dozvoliti.Nikada.Nikome.Eto ti pa demantuj,ako mozes.A demantovati me moze samo ako se pojavi djevojka uopste vrijedna ljubavi.U sta sumnjam
  3. EGYPTIAN CAT (avatar)
    Za pisanje pesama, a samim tim otkrivanje sebe - u pravu si. Medjutim nisi dao pravi identitet i sta ti ko moze ?

Pomislila sam da te je neko kritikovao zbog tekstova i da si zato razocaran, pa sam vec htela da ti kazem da se time ni najmanje ne opterecujes .

A prava devojka... Danas je tesko naci pravog i muskarca i zenu, tako da ces se pomuciti. Mozda je bolje da ocekujes malo ili nista i da budes srecan sa onim sto ti zivot pruzi, sto ce, verovatno, biti manje od onoga sto zelis. Obicno je tako.

A od pesama ne odustaj. Ako te neko provocira - pokazi da i pesnici imaju i zube i jezik .
  4. ljeshko (avatar)
    O pa ti si neka ratoborna:-)Lako mi je za tebe onda...pozz PS demant nije uspio...
  5. crvene cipele (avatar)
    "NELJUBAVAN SAM"

Eto male ,ogorčene ljubavne pesme..
    Pesniku sve pohvale.
  6. ljeshko (avatar)
    Dobro zapazanje...
  7. ljeshko (avatar)
    Dobro zapazanje...hvala
  8. EGYPTIAN CAT (avatar)
    Komentar koji si izneo nisam ni pokusala demantovati jer se slazem sa tobom, a demantovanje radi toga da budem u pravu - ne znaci mojoj sujeti .

Ratobornost... Razliciti osecaji mogu da nas obuzmu u zavisnosti od okolnosti.. . Nema razloga biti ratoboran prema nekom ko to ne zasluzuje. A ako zasluzi... Videcemo...
  9. ljeshko (avatar)
    Slazes se onda da se ne treba otvarati...?Nikom,nikad...pozz
  10. EGYPTIAN CAT (avatar)
    Uf... Tesko je ne "otvoriti" se bas nikad jer ponekad, jednostavno, budemo kao pretis lonci koji negde moraju da ispuste paru . Medjutim, mislim da to ne treba cesto raditi i treba pazljivo birati kome sta pricamo, zato sto nisu svi zasluzili nasu dusu na dlanu...
  11. ljeshko (avatar)
    To si gotovo savrseno rekla-"...ne zasluzuju SVI nasu dusu na dlanu".A ja bih rekao ne zasluzuje NIKO nasu dusu na dlanu...
  12. EGYPTIAN CAT (avatar)
    Eh, dragi Ljeshko,

Mozda si, u sustini u pravu, ako se osvrnemo unazad i rezimiramo sta nam se dogadjalo... . Ja, eto, jos uvek pokusavam da gajim malo zrnce poverenja u nadi da se moze naci neko drugaciji, bolji. Ne idealan (nisam ni ja, uostalom), ali neko kome covek moze verovati i kome ce biti lik od poverenja . Tesko ide, moram da ti priznam...
  13. ljeshko (avatar)
    Pa izvini ako sam ja sa svojim pesimisticnim komentarima na tu temu doprinio da i ti poprimis nesto pesimizma...Nemoj,molim te,draga Tanja,da se povodis za mnom,poslednje sto zelim je jos jedna razocarana dusa...ja niesam imao snage da vise poqsavam,a ti,ako je imas-ne posustaj.Voli,i nadaj se da ce jedna ljubav biti-ona prava...