palmoticeva

Danasnji dan moze nositi naslov-PALMOTICEVA_
Deli se u
4 cina.
Jedino prvi,cin-kod tebe-je bio normalan. . .drugi...
U psiho bolnici bilo fino. :)
Ova nije napadala.
Ali dovela drugarice
sedele sa nama.fino drustvo.
Jedna je prvo prstom potapala kesicu caja u vodu.ali ona je stalno plivala na povrsinu. . .pa je ukrala spatulu metalnu i pokazala kesici ko je gazda.
Druga je pokaziuala kako se hoda.noga ispred noge.ona nas je obavestila da ona nije na ouom odeljenju,samo su je tu prebacili za vikend. . .a ova nasa bolesnica, je pusila i pricala -ja ne znam sta cemo. Mnogo su skupe komunalije.ja necu tako da zivim.
Iznajmicu sobu za 100e.
................
U tih dva sata, stize milojkova poruka-nicim izazvana (niti spomena da se vidimo danas ili skoro..) da ga je sastavilo.
Od puta.
Da lezi.spava.nije mu dobro.
Onda odlucim da posle ludare odem do njega (druge ludare)
i odnesem mu cvet.i da vidim trebali mu nesto.
Da mu se zahvalim sto sam ga davila.na paznji poverenju itd.
Ii,strasno :)
prvo se sklonim od brata njegovog,koji je bas tad izbacivao djubre,a onda milojko izlazi,sa ljudima nekim...
A ja ,kreten sa cvetom stojim na stepenicama. . .
***** dobija cvece..
Ispred kuce.
Kao iz mi nismo andjeli, vesna trivalic
Miki OzeNI ME
...FUJ FUJ.
Grrr :) ..
Milojko,eto,bas tada je krenuo da se seli u visegracku i da ide kod krojacice. . .
U kolima, prica kako bas super ako sutra izadjem....neka sto radi u banci :)
--prioriteti da poredja po redu, zdravlje. . .
..prekinula sam ga da mi ne prica o zdravlju i o prioritetima,ikako nema sa zenama nista.. :) ..
Price,
kao da nisam izasla iz palmoticeve. A PLUS sto -nije on slagao mene nista. A i ne zna ni zasto je sta rekao.
.......
Sledeca scena
bulevar,vracar ,idem da vidim dokle je nbv stigao i kako je uredio sobu.
..sena je da on sedi na podu medju knjigama i gleda ranjenog orla ili tako neku seriju na rtsu. . .
Da poludis
on je najmanje od svih pricao.. A i nije potapao kesicu sa cajem :) sa spatulom.
Najzad. Jebarnik. . .
Uh.
Valjda cu zaspati.da mi se danjasnji dan zavrsi vec jednom.
:) ...:)
kazem ti.sta se meni dogadja.malom broju ljudi se dogadja :)
 

Back
Top