drvo zivota - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ljeshko

drvo zivota

Oceni ovaj blog
Ko zna ko je i kada posadio ovaj orah pred kucom.Mora biti da je star najmanje 100tinak godina...Kad pomislim,koliko li se mojih predaka po njemu pentralo?Sjecam se da sam,penjuci se i sam po njemu,nailazio na mnoge inicijale chije je prvo slovo bilo Lj...Otkad ga je snijeg obogaljio,ovaj jedan,manji,krak sto je ostao mi se i ne gleda.Razmishljao sam da ga porushim,ali nekako bih se osjecao kao da sijechem porodichno stablo...

Pošalji "drvo zivota" na Facebook Pošalji "drvo zivota" na Google Pošalji "drvo zivota" na My Yahoo! Pošalji "drvo zivota" na Live Pošalji "drvo zivota" na MySpace Pošalji "drvo zivota" na Twitter Pošalji "drvo zivota" na Digg Pošalji "drvo zivota" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. bracaco (avatar)
    Novi sadi, a stari ne seci pusti ga nek do kraja isprica pricu svoju, mozda bas o tebi tvojim praunucima :)
  2. crvene cipele (avatar)
    ."Razmishljao sam da ga porushim,"
    Zanimljiv odnos prema drvetu,.Ne kažeš posečem,oborim,srušim,nego porušim,kao nešto veliko,kao grad.Tu ti je odgovor.Nemoj da porušiš...
  3. Almsivi (avatar)
    Nemoj ga porusiti.

Treba imati mnogo drveca i trave u blizini.
  4. EGYPTIAN CAT (avatar)
    Ja bih ga, verovatno, ostavila. Ono je deo tebe, tvoje porodice vec niz godina. Ali ja sam ja, a ti si ti... Sta ti zelis da ucinis sa njim ? Kad nadjes odgovor, e bas to onda uradi