Parodija ?

Eto sticajem nesretnih okolnosti danas nisam otisao na posao zbog retkog slucaja gustog trcanja u pravcu toaleta, da ne kazem zbog dijareje. Posle sam se javio na posao i to ce mi se odbiti od drugog dela godisnjeg odmora. Sto i nije losa varijanta jer dok dodje april mozda firma vec promeni gazdu, pa i ne budem na platnom spisku.. Nije ni bitno, pisem ovo zbog sledeceg. Kada sam video da ne odoh na posao resih da odem do lekara. I posle 20-30 minuta dobih vezu i osoba koja se javila prvo je 5-6 minuta trazila svesku za zakazivanje lekarke kod koje idem na pregled. Posto ni posle pomenutog vremena nije uspela da ju nadje jednostavno mi je rekla da su svi termini do petka zauzeti. A kada sam saopstio da imam pomenuti problem i da sam izostao sa posla e onda mi je rekla da dodjem i da kazem da sam bolestan?!:think: Samo sam se ljubaznozahvalio i spustio slusalicu. E sada mene zanima da li se kod lekara idei i kada to nema veze sa zdravljem? Dakle pokvari vam se ves masina a vi zakazete pregled kod lekara, doduse u danasnje vreme i cena opravke i to ima smisla. Ali znaci ako si zdrav pa samo zelis da vidis lekara onda zakazes a ako si bolestan onda samo odes tamo?!:think:
 

Back
Top