4 meseca i nedelju posle... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

minapaw

4 meseca i nedelju posle...

Oceni ovaj blog
Citat Original postavio mergenta Pogledaj poruku
Cao drugari,ja samo da vam javim da stizem u ponedeljak i da vam se jos jednom PUUUUUUNO zahvalim na svim odgovorima koje ste mi dali,a cesto cak i vise od toga.Lepo je kad znas da nisi sam u celoj ovoj prici!
Ovo zvuci kao da se oprastam-ali necete me se tako lako resiti!
Pozzz svima,do sledeceg javljanja koje ce verovatno biti iz Chatham-a!!!!!!
Jao kako me je ovo vratilo... Evo bash razmishljam i do ovog, ovog sada momenta nisam bila svesna kako se kod mene sve to tako brzo odigralo... Kakav trip u glavi, kao da sam otkrila Ameriku . hehehe
Prvo hoce viza nece viza- paljenje ambasade, pa uchi usput, pa idi u Makedoniju, opet usput uchi i se znoj ispred ambasade sa gomilom raznih... Pa nazad u bg, pa polozi diplomski, pa pichi kuci pravi zuraju, pa se spakuj (4 sata pred poletanje, svi oko mene na 300, a ja kao cool, bre shta vam je sad cu ja to chaskom da spakujem 22 godine u jedan kofer...) i pozdravljaj se i poleti... Aerodrom Nikola Tesla- ochi suve, budna vise od 48 sati, nikog ispred sebe ne vidim, oni plachu ja se smejem. Sve to u nedelju ipo dana. Brzo brzo brzo, mnogo brzo. Tako je bolje. Nisam imala vremena da mi bude teshko. Sve glavno shto ti ustvari dize adrenalin se izdeshavalo preko noci, a ja zaista, bukvalno nisam imala osecaj da se ono najbitnije zbiva tu i sad, a trenutna slika u glavi - ja na livadi tralala, berem cvece vetar piri, ni mozga ni brige). Mada ni sad kad se sve sleglo nije neshto preterano teshko. Mada jeste, mora malo, inache nisi chovek. Mozda samo necu da priznam...
Nego, nishta nije bilo teshko jer sam znala da me dragi cheka u NY da me vidi posle godinu dana!?!? Da, da, godinu ravno. A u NY sam bila tako premorena i iscrpljena, kad pogledam par slichica shto imam- avetinja ispijena, bleda, ten ispario, koske na sve strane (ako je to kod mene uopshte moguce ) Sachuvaj me boze i sakloni, a ja se osecala kao da sam otishla do Zablaca na roshtilj i lelemudanje na divnom chistom vazduhu, samo malo polomljena. Hehe.
Put k'o put, dug, nikad kraja. Avion- dozivljaj jak iako nije prvi put... Sheraton, sve devojke i dva momka pogubljeni nachisto, ovi plachu, oni luduju, ovi ushtogljeni, oni napsti zive... Ma ludara. Bilo i par finih ljudi. Mozda malo vishe od par. Ja opushtencija, a ovamo chuka lupa, prosto peche, boli, jer chekam 9 sati da sidjem u hol i vidim dragog. Bilo je lepo, divno, mada se mnogo toga uopshte nesecam... Premor verovatno, shta drugo. Predavanja, tj. smaranja.... Ali dobro zrtva negde mora postojati, jer posle 9 sati slushanja one tri 'lujkache' (moram priznati fine cice, a i mogle su biti zabavne po nekad) usledi par sati uzivanja i njushkanja . Samo par sati, jer pravilo- u hotelu se mora pespavati... Bedak ali dobro... I tako...
Sad sam ovde gde sam i dobro mi je. Hvala vishoj sili, i nadam se da ce tako uvek biti. Hvala tebi Margo (ako uopshte ikad prochitash ovaj momentalni ispad) jer da tebe ne bi sad, ko zna koliko bi josh vremena proshlo pre nego shto bih se i sama sebi otvorila... Da.

Pošalji "4 meseca i nedelju posle..." na Facebook Pošalji "4 meseca i nedelju posle..." na Google Pošalji "4 meseca i nedelju posle..." na My Yahoo! Pošalji "4 meseca i nedelju posle..." na Live Pošalji "4 meseca i nedelju posle..." na MySpace Pošalji "4 meseca i nedelju posle..." na Twitter Pošalji "4 meseca i nedelju posle..." na Digg Pošalji "4 meseca i nedelju posle..." na del.icio.us

Ažurirano 01.12.2010. u 19:46, autor: minapaw

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. nina_lion (avatar)
    Lol,secam se svega ovoga ko da je juce bilo.Vreme leti,ha?
  2. ljeshko (avatar)
    Brige tebe ti si zapalila za USA...good luck,and enjoy living...
  3. mergenta (avatar)
    Skroz si me raznezila,ali i ohrabrila posto ostavljam decka u Srbiji da me ceka dok ja istrazujem drugi kontinent.
    Jedva cekam NYC i sve novo sto me ceka,a sa druge strane me brine nostalgija.
    Sva sreca pa imam 1000 obaveza i nemam kad da mislim o tome!!
    Pozz!!
  4. gost 107590 (avatar)
    I da nije bilo tebe tu gde jesi...Hvala ti devojčice...i zbog motivacije koja mi je trebala, zbog nade da ću nešto uspeti da promenim u životu. :bye:
  5. Alexandra FL (avatar)
    skoro sve sto sam procitala me je jako podsetilo na moj odlazak posto sam i j abila sva happy i sva nekako opustena, nigde suze a moji placu.....i bas sam se najezila od tvoje price onako proslo mi kroz glavu da sam i ja pre tri nedelje to dozivela, a vreme leti....
  6. minapaw (avatar)
    2 godine i 9 meseci kasnije...
    Zivot teche dalje onako kako on hoce. Polako stepenik po stepenik, samo gazishte neshto mnogo shiroko...