Microsoft produzio rok za prodaju instaliranog XP - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Jewea Zubonja

Microsoft produzio rok za prodaju instaliranog XP

Oceni ovaj blog
Juče SAM CUO TELEFONOM SA BIL GETSA IZ MIKROSOFTA I REKAO MIJE DA ,

Kompanija Microsoft produžila je za još nekoliko meseci rok do koga proizvođači originalne računarske opreme (original equipment manufacturers, OEM) i velike prodavnice računara mogu prodavati PC računare sa instaliranim Windowsom XP. Razlog za tu odluku leži u činjenici da se korisnici računara sporije nego što je planirano odlučuju za prelazak na Windows Vistu.

EEEE AMEROKO VOLIM VISTU I KADA MI ARAPI UVALE GLISTU BIL GETS JE JEVREJIN KAO I JA ISTO VOLI VISTU ALI NE I GLISTU.

A GDE PLOVI VASA LADJA STO ME U DUPE GADJA

Pošalji "Microsoft produzio rok za prodaju instaliranog XP" na Facebook Pošalji "Microsoft produzio rok za prodaju instaliranog XP" na Google Pošalji "Microsoft produzio rok za prodaju instaliranog XP" na My Yahoo! Pošalji "Microsoft produzio rok za prodaju instaliranog XP" na Live Pošalji "Microsoft produzio rok za prodaju instaliranog XP" na MySpace Pošalji "Microsoft produzio rok za prodaju instaliranog XP" na Twitter Pošalji "Microsoft produzio rok za prodaju instaliranog XP" na Digg Pošalji "Microsoft produzio rok za prodaju instaliranog XP" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari