Pričaaaa

Evo, da kažem koju i ja.
Čitala sam neke od tvojih radova na blogu.
Svidja mi se što imaš svoj način i nastavi
da ga naguješ.
Što se kritičara tiče, ne obraćaj pažnju.
Niti jednom kritičaru na svetu do sada nje
podignut spomenik, što reče Jan Sibelijus.
Pozdravljam te.
 
Hatha joga oplemenjuje,pa uglavnom stabilizuje emeotivno...Ja zadržao samo pranajamu,asane mi
nepotrebne...Film sam pogledao i-svaka čast...
Borim se s ovo "malo" sujete koje mi ostalo i trenutno mi to okupiralo pažnju...Sopstveni
egić koji od svega kvasac najviše voli...Razmišljam ga i pokušavam razumeti sasvim...A nije
baš jednostavno...Pa eto ti gosta sujetnog-Đekić te napušio sujetom ko da si državni neprijatelj!!!:hahaha:
 
Ma daj , samo neka me napušava ...volim ja takve "profane" likove !
A film je meni neviđen , imam još jedan , ako voliš spooky , hororiku ...The Tunnel ! Daću ti link ako želiš !
I dokumentarac VODA (ruski) je čudo . Sve imaš na Rapid serbia Forumu ! Javi ako ti treba bilo šta , ok!
 
Jao , pa ko sve danas ne objavljuje Džeki ...nemoj molim te tim argumentima !!!
I ja sam mogao bar deset puta da objavim i poeziju i misli razne , kombinovano , pa za to još uvek smatram da je rano !
A dičiti nekakvim radionicama pisanja , kao da je to brza škola web dizajna , tebi neka je na razmišljanje !:think::dontunderstand:
 
E a smem da kopiram tvoj "rad" na jedan književni forum, gde se i održava radionica?
Mislim, ako sam ja niko i ništa, snob i ovo, ono, oni tamo nisu... sve objavljeni pisci, esejisti, književnici i izdvaći.
Naravno, ostavim ti link ovde, da pratiš komentare :)

Mogao si objaviti, slažem se da svako danas objavljuje svakojako smeće, ali to košta. Oko tauzend evra mislim za tiraž od 500 kom na slabijem papiru.

Ipak, da te drugi objavi, sumnjam. Nisi ti za to...

Rekoh pa-pa, al' me ideja o kopiranju tvog rada, naravno samo uz tvoju dozvolu, oduševila :) Imaju tamo i osvrti na moje objavljeno delo... dakle? :)
 
Poslednja izmena:
Ajd' vidim da ste se zaglavili u svađu, pa sam pokušao da iščitam ovo tvoje delo. Moram priznati da sam pomalo zbunjen i nisam baš daleko odmakao.

Voleo bih da pokušaš da mi razjasniš vezu između "suvoparno" i "toplo" u ovoj rečenici - "suvoparne , tople noci"

Potom bi bilo dobro da razmisliš o smislu stavljanja sutona i uranka u isti kontekst.

Najinteresantnije mi je ipak ovo: "samotnu a ipak gordu egzistencijalnost i nepokolebljivost". WTF?! Šta bi ovo trebalo da znači.

Pazi - razbacuješ se nepovezanim pojmovima kao da pokušavaš da napraviš međuzvezdanu krstaricu od otpadaka iz kontejnera.

Tako se to ne radi. Možeš ti to i bolje, nadam se...
 
Čemu se ti opterećuješššš mojim greškama ? Gledaj svoje stvari ...
pazi , rekao sam da je ovo recimo bezveze , i ti opet insistiraš na tome kako si u pravu i kako ja sad treba da izčitam znova svu Nemačku i Rusku književnost !!!
U redu , u pravu si ...objavi gde hoćeš , msm What a Fu...
I hvala ti na tome što misliš da mogu bolje , možda da , možda ne , moja namera nije uopšte da se ostvarim u proznom pisanju ...moje želje su u pisanju , rekao sam ti gde !
Muzika je moja fundamentalna pokretačka "delatnost" i pride metafizička misao u spoju sa naukom i novim istraživanjima , a sve to u nekoj karmičkoj celini (ako ti ni ovo nije jasno , ebga)
Ali treba da se okreneš sebi , a ne meni ,ili drugima , naročito sa onakvim nadmenim nastupom ! Takvim prilazom , ne želim da imam išta sa tobom ! :dontunderstand:
Opet pokušavaš da ti presuđuješ ,to možeš nekome drugom ko se oseća inferiorno pred tvojom namerom da dominiraš !
Ja sam dominantan , alfa mužjak , koji ume na osnovu par redaka da procenim , vsojim psihoanalitičkim darom ko šta hoće , iz kojih to pobuda ide , gde je uzrok , gde posledica !!!
Ne možeš tako batice ...ćao ...i nada umire poslednja :per:
 
Poslednja izmena:
Da ,a suvoparno , i toplo , ako je po tebi isto (i ti koji si sad da se mešaš ) onda je ljudski i velikodušno isto jednako , jel? Uostalom , šta se se zalepili za priču koju sam napisao kao klinac , a to što je ja objavljujem ovako ...hoćete možda da mi zabranite !
Ne čitam ja vaše , ne interesuje me vaš rad , bivstvo , hobiji ...ništa ! To očekujem i od vas ! Jel to u redu?
Samo nemojte da mi morališete o uticajima ovoga i onoga , ta patetika mi je odurna , suhoparna , "zevzedibna" (moja reč , nova , novogovor po mome)
 
Džek svih zanata;bt181865:
E a smem da kopiram tvoj "rad" na jedan književni forum, gde se i održava radionica?
Mislim, ako sam ja niko i ništa, snob i ovo, ono, oni tamo nisu... sve objavljeni pisci, esejisti, književnici i izdvaći.
Naravno, ostavim ti link ovde, da pratiš komentare :)

Mogao si objaviti, slažem se da svako danas objavljuje svakojako smeće, ali to košta. Oko tauzend evra mislim za tiraž od 500 kom na slabijem papiru.

Ipak, da te drugi objavi, sumnjam. Nisi ti za to...

Rekoh pa-pa, al' me ideja o kopiranju tvog rada, naravno samo uz tvoju dozvolu, oduševila :) Imaju tamo i osvrti na moje objavljeno delo... dakle? :)

I da , neeee smeeeešššš ništa da radiš sa tim genijalnim delom !!!
 
pa shvati to kao da bi bilo "patos" , na mesto patetike, koju ti ova skrivenost na forumu pruža , i tu tajnost kojom možeš sve frustove i komplekse da izbaciš sve dok si skriven !
Da je sve javno , tačnije da postoji pravilo (koje bih ja zahtevao) da se svako svojim likom i imenom objavljuje na forumu ...sva ova priča bi sa tvoje , i mnogih drugih izgledala drugačije !!!
Ovako ste spokojno , a jadno uljuškani u svoju skrivenu "kolevkicu" (mislim i na Džekija) , licemerja , tuposti i malodušja !!!
A šta se primaš ...alooooo , A? , A?,aaaa? pa gde i kad hoćeš , u realitetu , Jasnooooo!!! Paceri bre ...:hahaha:
Muka mi je mod takvih ...i da se ne ponavljam po deseti put , odebi se iz odmah , od MENE!! :bye::bye::bye:
 

Back
Top