NAJISKRENIJA PREPORUKA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ne diraj moje krugove

NAJISKRENIJA PREPORUKA

Oceni ovaj blog
I evo je… najljepša ljubavna filmska priča ikada snimljena. Najbolja ljubavna drama ikad. Najbolji ljubavni scenario i scenografija ikad. Najlepša filmska muzika za ljubavni film. Beti Blu je francuski film. Pred sobom imate tri sata čudesne atmosfere koja je mešavina komedije, gotovo slikarske igre boja, francuske estetike, kulture tela, granične psihologije, ludačke ljubavi, jezive drame. Srž filma može da stane u tri reči: Folie à deux (Ludilo u dvoje)… jednom retkom ali snažnom psihijatrijskom fenomenu o kome se malo zna a koji u filmu tako uverljivo nose Béatrice Dalle i Jean-Hughes Anglade.

Za sve koji vole da pišu i pišu da vole. Film za sve...

Pošalji "NAJISKRENIJA PREPORUKA" na Facebook Pošalji "NAJISKRENIJA PREPORUKA" na Google Pošalji "NAJISKRENIJA PREPORUKA" na My Yahoo! Pošalji "NAJISKRENIJA PREPORUKA" na Live Pošalji "NAJISKRENIJA PREPORUKA" na MySpace Pošalji "NAJISKRENIJA PREPORUKA" na Twitter Pošalji "NAJISKRENIJA PREPORUKA" na Digg Pošalji "NAJISKRENIJA PREPORUKA" na del.icio.us

Ažurirano 19.04.2012. u 12:06, autor: Ne diraj moje krugove

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Venuss (avatar)
    Najs!
  2. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio Venuss
    Najs!
    Ako nisi gledala učini to. Gledao sam desetinu puta i uvek me izuje
  3. Lice (avatar)
    Odgledah, bez prevoda i dopao mi se. Verovatno bi me sa prevodom vise odusevio. Dobar je...
  4. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio Lice
    Odgledah, bez prevoda i dopao mi se. Verovatno bi me sa prevodom vise odusevio. Dobar je...
    Možeš da skineš titl, ima ga na netu. Ja sam ga juče po ko zna koji put gledao i po prvi put zapazio Zorgov dijalog sa recepcionarkom u bolnici : 'Šta ste joj Vi, suprug, rođak?' - 'Ne, ali sve ostalo.'
  5. Lice (avatar)
    Ako ga odgledas jos koji put, sav dijalog ces napamet nauciti
  6. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio Lice
    Ako ga odgledas jos koji put, sav dijalog ces napamet nauciti

Da, onda ti ne ginem kao simultani prevodioc
  7. Lice (avatar)
    O, Boze. Koristi manje komplikovane reci da bih mogla da te razumem bez googl-a. Inace ce nam biti potreban prevodilaci za ovaj dijalog. .kez.
  8. lejla.al.dbuni (avatar)
    That is very nice,my boy....thank you,dear.