savršeno iskušenje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Valijant

savršeno iskušenje

Oceni ovaj blog
ni jedno loše iskustvo, ni loša reč, ili loši postupak, čak ni fizičko nasilje, ni sam strah, nije me toliko potreslo i prodrmalo... ništa se ne može uporediti sa susretom sa tobom! Prosto nisam mogao da verujem kad sam te video, bio sam osvojen istog trenutka... moje zaprepašćenje je išlo još dalje kad sam skapirao da se i ja tebi dopadam, pa makar samo i za sex. Savšeno telo, sjajno lice, osmeh koji razoružava, idealan poljubac... skroz sam zbunjen i danas, posle nekoliko dana. Posle svih tih silnih kombinacija, i pustolovina, baš nisam mogao da očekujem da će neko mene da zbuni i osvoji jednim migom... I šta sad... znam da je sve između nas kombinacija, i da nije fora da te zovem ponovo. U stvari plašim se da ću da se skroz zaljubim ako te budem još jednom video, da ću skroz izgubiti pribranost... Totalno ne znam kako da te doživim, kao dar sa neba, ili možda prokletstvo, jer sam me je dotakla savršena noć, savršen poljubac, opio me je celog miris na tvom vatu, urezao mi se negde u stomak osećaj topline kad te obuhvatim rukom oko struka i privučem... Kao da sam na to jedno veče dodirnuo unutrašnju stranu neba, čist ćar, savršeno iskušenje, nezamisliva lepota.
u isto vreme se odupirem, previrem, pregrupišem, borim sam sa sobom... ne, definitivno te ne smem videti više, ne deluješ zainteresovano, a ja ću pući ako te ponovo vidim i dotaknem...
I dalje se kolebam i ne znam da li budem zahvalan za tu noć, za nezamisliv dodir lepote, ili da ga svom snagom zaboravim jer ne želim da se zaljubim i patim... a možda sam se već zaljubio a da toga nisam ni svestan... a možda sam samo očaran, ali ne i zaljubljen, možda sam imun na tvoju neopisivu lepotu koja sirovo osvaja prostor, ljude, vazduh, sve što joj padne pod ruku...

Pošalji "savršeno iskušenje" na Facebook Pošalji "savršeno iskušenje" na Google Pošalji "savršeno iskušenje" na My Yahoo! Pošalji "savršeno iskušenje" na Live Pošalji "savršeno iskušenje" na MySpace Pošalji "savršeno iskušenje" na Twitter Pošalji "savršeno iskušenje" na Digg Pošalji "savršeno iskušenje" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Almsivi (avatar)
    Ne moras da patis, ako volis.
  2. Valijant (avatar)
    voleti i biti zaljubljen (zaslepljen) nisu iste stvari...
  3. Vuk sa Hisara (avatar)
    Продуж даље! Чиста страст је у питању и веома мала вероватноћа је да ћеш са том истом особом доживети нешто више. Не потискуј већ чувај сваки трен као што шкртац чува своје злато. Проживљавај га изнова и изнова, али га не бриши нити покушавај да наставиш с њом.
    И, оно најбитније, не покушавај да то доживиш с другом јер се то по некад деси, обично, када се најмање надаш. Десиће се опет, али с неком другом. Некад...
    Буди срећан и не тражи преко хлеба погачу!