AH TA LJUBAV PUSTA

Tipple.jpg
 
Ne,baš kako sam i napisala: rad i samo rad! :lol:

Tu nema reda....ma,kakav red!:rumenka:
Kada te obuzme strast,mozak koji jedini održava red,više ne funkconiše!:malav:

A ovi "šareni" (mislim na ove iz tvog komentara koji ne znaju za red tj. pogršeno usmerene...oni su iz druge priče ( i za drugačiji komentar,naravno ;) ).

Dakle,samo rad...onaj udarnički (koliko se može u ovim godinama..:rotf:)
Znaš i sam kakvi smo bili na ex-Yu radnim akcijama...:manikir:
Ostala nam je,ako ne već snaga,onda svakako entuzijazam (kod naše generacije to je trajno utisnuto).:p

Jel` tako,moj Lončaru? :zper:

:zag:
 
Ne treba uopšte filozofirati u ljubavi,to je bljak...mislim da u ljubavi treba uživati dok traje i ne razmišljati uopšte,već dati srcu oduška
Kad ljubav prođe (znam da je ovo diskutabilno i da ljubav ne prolazi,ali mislim na prestanak emocija) onda imaš ceo život za filozofiranje Ali dok traje...pa pusti je nek traje i ne razmišljaj previše :heart:
 
lejla.al.dbuni;bt153652:
Ne,baš kako sam i napisala: rad i samo rad! :lol:

Tu nema reda....ma,kakav red!:rumenka:
Kada te obuzme strast,mozak koji jedini održava red,više ne funkconiše!:malav:

A ovi "šareni" (mislim na ove iz tvog komentara koji ne znaju za red tj. pogršeno usmerene...oni su iz druge priče ( i za drugačiji komentar,naravno ;) ).

Dakle,samo rad...onaj udarnički (koliko se može u ovim godinama..:rotf:)
Znaš i sam kakvi smo bili na ex-Yu radnim akcijama...:manikir:
Ostala nam je,ako ne već snaga,onda svakako entuzijazam (kod naše generacije to je trajno utisnuto).:p

Jel` tako,moj Lončaru? :zper:

:zag:

..ako je bez onih , onda tako je ... ondsa nešto se sećam i netrba mnogo pameti previše ... a udarnički radni elan nadomešta se tehnikom ....:hahaha::hahaha::rumenko::bye:
 
123loncar;bt153741:
a udarnički radni elan nadomešta se tehnikom ....:hahaha::hahaha::rumenko::bye:


Ma,ko pita u tim trenucima kako...obično se i nije svesno,važno je samo da se nadomesti! :zper:
"Udarnički" u našim godinama zvuči kao SF (scence fiction story).:malav:

:zcepanje:

Ponekad je tehnika bitnija od sirove snage..:lol:
Snaga klade valja,um caruje...a tehnika je stvar uma,jel`te.:zaljubljena:


Joj,Lončaru...napisah ovo,a baš me je sramota...vidi kako sam rumena ::rumenka: !!!
Ali,morala sam da jasno iskažem svoj stav...da me se pogrešno ne shvati..;)

:cmok2:

.
 

Back
Top