HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO)

ELEMENT: muškarac

SIMBOL: Mu(uuuuuuuu)



PRONAŠAO: Nastao greškom prirode, prilikom nastajanja elementa Ze, koji je kao što se zna nastao u čistom, savršenom stanju. Elemenat Mu bio je pun nečistoća, pa je najpre smatran izotopom elementa Ze, ali su nečistoće kasnije toliko preovladale i degenerisale ga, da je nastao potpuno nov element.



ATOMSKA TEŽINA: Optimalna 75kg, ali ali je u prirodi veoma retka, i uglavnom varira (do beskonačnosti) u dva slučaja: 1) pri jedinjenju sa elementima poznatim kao steroidi i 2) pri jedinjenju sa mastima, uglavnom životinjskog porekla; u svakom slučaju, kvalitetna A.T. ne prelazi 10% ukupne.



UČESTALOST ELEMENTA: Veće količine mogu se naći u urbanim sredinama, obično kao prateći elementi elementa Ze, pokušavajući (uglavnom bezuspešno) da ostvare jedinjenje sa istim.



FIZIČKE OSOBINE:



• Površina obično presvučena različitim nečistoćama neprijatnog mirisa, osim kada je u fazi pripreme za reakciju jedinjenja sa elementom Ze.

• Obično je u stalnom stanju kljucanja, sa izuzetkom onih valenci koje su neophodne za uspostavljanje reakcije jedinjenja sa elementom Ze; važno je napomenuti da ove valence veoma retko i uz veliki napor postižu čvrsto agregatno stanje, a ako se to i desi, ono traje zanemarljivo kratko.



• Topi se ako se primeni odgovarajući postupak.

• Element se retko nalazi u higijenski čistom stanju.

• Ostaje bez glasa i boje ako se primeni pritisak na pravo mesto.



HEMIJSKE OSOBINE:

• Za razliku od elementa Ze, koji sa zlatom, srebrom i drugim plemenitim metalima i mineralima (a ne kamenjem!) daje rafinirana i fina jedinjenja, element Mu sa istima daje nezgrapne legure, koje imaju štetan uticaj na čulo vida i Centralni Nervni Sistem.

• Apsorbuje velike količine skupih materijala, ali džaba mu!

• Može da eksplodira iznenada i bez prethodnog upozorenja, i bez ikakve veze s mozgom.

• Ne zna se da li je rastvorljiv u ! vodi, jer istu izbegava, ali kada se natopi alkoholom (što je česta pojava u prirodi) oslobadja velike količine (negativne) energije.

• Najneefikasniji poznat element.



NAJČEŠĆA UPOTREBA:

• ???????? (i pored dugogodišnjih, ogromnih napora eksperata, još nije utvrdjena bilo kakva svrsishodna namena ovog elementa)



IZVRŠENI OPITI:

• Pocrveni kada element Ze zatekne bez ambalaže.

• Pozeleni kada se stavi pored boljeg uzorka.

• Poplavi kada dodje u direktni kontakt s istim



OPASNOSTI:

• Element je prilično bezopasan, mada voli da se hvali da nije...




Mnogo bre ocrnise ovaj element,a nije tako..Ima on i korisnih namena...:zper:...Ja cak mislim da je to caroban element,narocito kada se spoji sa elementom Že...ako se potrefi prava doza nastaju odlična hemijska jedinjenja...uh...mmmmmm....:ok::whistling:


 
Ahahaha, dobar. E baš sam se lepo nasmejao od jutros. Idem sad da promenim agregatno stanje i hemijsku čistoću, sinoć su mi ukinuli topli rastavrač H2O. Po pitanju valence, moraću da ostanem inertni gas, kako prateći element Ze ne bi izazvao lančanu reakciju i nekontrolisan razvoj toksičnih radioaktivnih emisija izotopa lemenata "Tiganjijuma Tg", "Oklagijuma Ol" i "Popizdijuma Po".... :hahaha:
 
Paganko;bt150814:
Ahahaha, dobar. E baš sam se lepo nasmejao od jutros. Idem sad da promenim agregatno stanje i hemijsku čistoću, sinoć su mi ukinuli topli rastavrač H2O. Po pitanju valence, moraću da ostanem inertni gas, kako prateći element Ze ne bi izazvao lančanu reakciju i nekontrolisan razvoj toksičnih radioaktivnih emisija izotopa lemenata "Tiganjijuma Tg", "Oklagijuma Ol" i "Popizdijuma Po".... :hahaha:



Hahahahaha,i ja volim kada mi jutro pocne smehom...Posto nemas H2O probaj sa alkoholom....doduse onda ti Oklagijum i Popizdijum ne ginu...Osim ako i element Ze ne preferira alkohol...u manjim dozama za opustanje pre sjedinjavanja dva elementa...:manikir::zcepanje::zcepanje:
 
Jednovalentni Mu prilikom reakcije sa jednovalentnim Ze stvara stabilna i postojana jedinjenja.

Dvovalentni Mu sa jednovalentnim Ze kao nusprodukt stvara pomenuti Oklagijum Ol. Ol daje Mu karakteristicnu plavu boju.

Kada se pojavi dvo- ili visevalentna Ze, onda dolazi do spontanog raspadanja Mu. Kao katalizator se koristi pivo Pi.
 
Poslednja izmena:
hakim bej;bt150880:
Jednovalentni Mu prilikom reakcije sa jednovalentnim Ze stvara stabilna i postojana jedinjenja.

Dvovalentni Mu sa jednovalentnim Ze kao nusprodukt stvara pomenuti Oklagijum Ol. Ol daje Mu karakteristicnu plavu boju.

Kada se pojavi dvo- ili visevalentna Ze, onda dolazi do spontanog raspadanja Mu. Kao katalizator se koristi pivo Pi.


Naravoucenije:''Zapaljivo!Pazljivo rukovati!'':zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top