Mitraljez - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Mitraljez

Oceni ovaj blog
Evo, sad, u junu, da se setim nečega iz hladnijih dana. Jednom kad je pao prvi sneg, malo po travi, manje po ulici, bilo je interesantno videti na koliko mesta su se muškarci u prolazu pomokrili na sneg. Još interesantnije je bilo zaključiti šta su sve izmokrili iz sebe. Ofarbali su sneg u razne boje, od narandžaste do braon... što znači da boluju ko zna od čega. Nadomak zgrade, ispred mene se zatekao mladi ljubavni par. Nisu mi bili zanimljivi sve dok devojka, prehlađena zbog nagle promene vremena, nije kinula iz sve snage i u isto vreme prdnula kao mitraljez. „Sram te bilo!“, viknuo je njen momak. „Kobilo jedna!“ - „Tr-tr-tr-tr-tr!...“, vikala su neka deca. Njima je bilo strašno neprijatno dok su se svi oko njih ponašali kao huligani...

Slušajte, svinjski brabonjci, ker vam se naje6o majke... i krave im se izbalegale u one smrdljive jame okle su vas isprđele...

Nemojte više da vređate ove silne ljude od razuma, budale jedne glupe, da vam nije njih ko bi vas lečio... ko bi vam slao kerove, mačke, pacove, buljine, konje, magarce... da vam tuccaju celu familiju, usranci jedni usrani...

Ovo ste sad uradili... i više nikad... Je6ala vas gica što rokće i klokoće... a vi: “Iju, iju, al mi nanu pevcem biju.”

[url]http://www.youtube.com/watch?v=CqMJJzG7v_I&feature=related[/url]

Srećno...

Pošalji "Mitraljez" na Facebook Pošalji "Mitraljez" na Google Pošalji "Mitraljez" na My Yahoo! Pošalji "Mitraljez" na Live Pošalji "Mitraljez" na MySpace Pošalji "Mitraljez" na Twitter Pošalji "Mitraljez" na Digg Pošalji "Mitraljez" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,znaš ono:šta bi više voleo-da ti zmoja ispije jedno oko ili da ti surdukne bolesni magarac...
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    :hahaha:
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=CqMJJ...eature=related

Faciniran si ovim snimkom,pa si ga blogovao?
    `Ajde,priznaj nešto pošteno,Ordy..zavidiš mu,jel` da ?