СВЕТСКО А НАШЕ - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vuk sa Hisara

СВЕТСКО А НАШЕ

Oceni ovaj blog
Поново сам међу Вама!
Захваљујући изванредном тиму Кардиоваскуларне клинике у Нишу под вођством доцента, доктора Зорана Перишића урађена ми је успешна интервенција на срцу и живот ми је продужен а да нисам зарадио ни ожиљак. Нова метода и невероватно, за нашу средину, верујем и за цео Балкан, уигран професионални тим беспрекорно је извео захват на срцу, и сваког дана изводи по десетак таквих или сличних захвата, а да не болесној особи не остане ни ожиљак.
Имао сам утисак да сам у установи из бољих америчких филмова. Све је текло као по лоју и за пола сата био сам ван операционе сале са уграђеним стентовима у срцу који су ми вратили виталност нормалну за моје године.
Хвала вам госпође и господо!!!
Ако кога интересује ово што ради ова екипа може се информисати на сајту:
http://new.stetoskop.info/Bolesti-sr...va-8-qarea.htm

Pošalji "СВЕТСКО А НАШЕ" na Facebook Pošalji "СВЕТСКО А НАШЕ" na Google Pošalji "СВЕТСКО А НАШЕ" na My Yahoo! Pošalji "СВЕТСКО А НАШЕ" na Live Pošalji "СВЕТСКО А НАШЕ" na MySpace Pošalji "СВЕТСКО А НАШЕ" na Twitter Pošalji "СВЕТСКО А НАШЕ" na Digg Pošalji "СВЕТСКО А НАШЕ" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Borac za prava zivotinja (avatar)
    Dobrodošao natrag.
  2. Vuk sa Hisara (avatar)
    Добро вас нашао. Сећам се једног коментара у ком кажете да сте против смртне казне, моје мишљење је потпуно супротно. Казне треба да буду оштре, затворски услови ригорознији, смртна казна - да. Покушајте да нађете филм 8 милиметра са Николас Кејџом и дајте ми свој коментар, ако вам није тешко.
  3. Borac za prava zivotinja (avatar)
    Ah, pa gledala sam "8mm". Film o snuff filmovima.
    Uzgred, Kejdž je jedan od mojih omiljenih glumaca.
    Ne mogu da se setim gde sam se izjasnila protiv smrtne kazne, ali - da, protiv sam.
    Tema za elaboraciju, vrlo diskutabilna.
    Možemo o tome, a možda bi mogla da se otvori tema na forumu?
  4. Vuk sa Hisara (avatar)
    Слажем се за тему на форуму. Отвараш? Где?
    У филму 8 мм ме фасцинира баналност мотива, а то и је истина...
  5. Borac za prava zivotinja (avatar)
    WEISHAUPT je otvorio temu na pdf. Filozofija.