REČ, DVE PROPOVEDNIKU

Potrudio sam se da pročitam što više Vaših dela i da proniknem u religiju, ako je uopšte ima, koju nam nudite i verujte mi da sam našao samo filozofiju nedozrelog slabića koji nema hrabrosti čak ni da pokuša da osvoji neku zrelu ženu!:rumenko:
Zapanjen sam odsustvom reakcije ženskih osoba koje prihvataju otvorene napade od Vas. Vi tvrdite da su sve žene starije od 17 godina prljave, fosili ili neverne. zagušujete etar stalnim ponavljanjem raznoraznim plitkim gadostima koje ne dolikuju ni balavcima!
Jedino što mi pada na pamet kao olakšavajuća okolnost je da se vi samo zevzečite sa svima nama i da je čak i Vaša religija samo običan egzibicionizam vaše narcisoidne ličnosti:dash:
 
Tačno sam znao da će ovaj policajac koji me godinama prati a ne može da mi nađe nikakav minus da se oglasi i na blogu. Dobar mu je izveštaj, jer se iz istog ne vidi nikakvo krivično delo, no samo stav na koji građanin ima pravo... Ohohohohoho, jado moj, kad policajac može ovako da utiče na forumaše, šta mislite kako tek može "obučeni sektaš"?
 
Pretpostavljam da je ovoliko bitno:

attachment.php


Pa i meni je!
 
Никаква полиција не прати никог, нити се ради о прекршају, већ о моралу Проповедника и особе која тврди да је Масон. Ако сте Ви проповедник ни полиција ме не може натетрати да верујем у твој Луциферијанизам!
Постови и блогови показују да си дебело уздрман!
Ако си мушко освоји жену која има неке моралне принципе и доказаћеш СЕБИ да зрела особа и тек онда би можда могао да проповедаш.
 

Back
Top