REČ, DVE PROPOVEDNIKU - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Mali Vitez

REČ, DVE PROPOVEDNIKU

Oceni ovaj blog
Potrudio sam se da pročitam što više Vaših dela i da proniknem u religiju, ako je uopšte ima, koju nam nudite i verujte mi da sam našao samo filozofiju nedozrelog slabića koji nema hrabrosti čak ni da pokuša da osvoji neku zrelu ženu!:rumenko:
Zapanjen sam odsustvom reakcije ženskih osoba koje prihvataju otvorene napade od Vas. Vi tvrdite da su sve žene starije od 17 godina prljave, fosili ili neverne. zagušujete etar stalnim ponavljanjem raznoraznim plitkim gadostima koje ne dolikuju ni balavcima!
Jedino što mi pada na pamet kao olakšavajuća okolnost je da se vi samo zevzečite sa svima nama i da je čak i Vaša religija samo običan egzibicionizam vaše narcisoidne ličnosti:dash:

Pošalji "REČ, DVE PROPOVEDNIKU" na Facebook Pošalji "REČ, DVE PROPOVEDNIKU" na Google Pošalji "REČ, DVE PROPOVEDNIKU" na My Yahoo! Pošalji "REČ, DVE PROPOVEDNIKU" na Live Pošalji "REČ, DVE PROPOVEDNIKU" na MySpace Pošalji "REČ, DVE PROPOVEDNIKU" na Twitter Pošalji "REČ, DVE PROPOVEDNIKU" na Digg Pošalji "REČ, DVE PROPOVEDNIKU" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. Sentinel wolf (avatar)
    Ахахахахаха јел ово Илуминату?
  2. Madona 6 (avatar)
    Moj komentar:
  3. WEISHAUPT (avatar)
    Tačno sam znao da će ovaj policajac koji me godinama prati a ne može da mi nađe nikakav minus da se oglasi i na blogu. Dobar mu je izveštaj, jer se iz istog ne vidi nikakvo krivično delo, no samo stav na koji građanin ima pravo... Ohohohohoho, jado moj, kad policajac može ovako da utiče na forumaše, šta mislite kako tek može "obučeni sektaš"?
  4. Madona 6 (avatar)
    Policajac je u pravu.
  5. WEISHAUPT (avatar)
    Pa da se iskrivio kao gudalo bio bi u krivu. Ovako me je oslobodio svake odgovornosti.
  6. Madona 6 (avatar)
    Ovakav tvoj komentar sam već jednom pročitala. Ne ponavljaj se.
  7. WEISHAUPT (avatar)
    Ne ponavljam se. Kad mi neko kaže da sam kriv - ja se malo iskrivim.
  8. Madona 6 (avatar)
    I treba.
  9. Glupachica (avatar)
    tom propovedniku niko ne moze da zabrani da misli sta mu je drago,vredjaju se oni koji se pronalaze u njegovim textovima ili oni kojima je njegovo misljenje bitno
  10. Madona 6 (avatar)
    Naravno. Neka svako misli šta hoće. Pošto smatram da si razumna osoba, samo da te pitam jednu stvar: kakvo je tvoje mišljenje o pedofilima?
  11. Glupachica (avatar)
    Svet je pun izopacenosti draga moja,naravno da o takvim ljudima imam jako nisko misljeje,bolje receno zgrazavam se
  12. WEISHAUPT (avatar)
    Verovatno zato što, pretpostavljam, nikada nikome nisi bila prva ljubav; a kako stvari stoje nećeš ni biti.
  13. Madona 6 (avatar)
    Weishaupt, ta tema o tvojoj nastranosti je svima poznata i gadi mi se da diskutujem s tobom, a kamoli nešto više.
  14. WEISHAUPT (avatar)
    Ne bih rekao.
  15. Madona 6 (avatar)
    To što se tebi pričinjava u toj ludoj glavi je tvoj problem. Ja rekoh istinu.
  16. WEISHAUPT (avatar)
    I ja izlajah istinu. Av av av...
  17. Madona 6 (avatar)
    Postuj sam sa sobom. Ne želim da se smaram sa takvim likom. Ćao!
  18. Glupachica (avatar)
    znas koliko mi je bitno to tvoje "verovatno"?Ne znas nista o meni i sve sto mozes je da pretpostavljas
  19. WEISHAUPT (avatar)
    Pretpostavljam da je ovoliko bitno:

[IMG]http://forum.krstarica.com/attachment.php?attachmentid=36969&d=1210697570[/IMG]

Pa i meni je!
  20. Sentinel wolf (avatar)
    Verovatno zato što, pretpostavljam, nikada nikome nisi bila prva ljubav; a kako stvari stoje nećeš ni biti.
    Никад не реци никад
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja