Zašto sam na krstarici?

...Evo baš sad razmišljam o tome, i ništa pametno da smislim.
Bio je 2 januar kad sam prvi put došao na Krstaricu.Hmmm pa to beše posle nove godine.
Izgleda da sam popio malo više pa nisam znao šta radim.Moguće, moguće...
Ili sam se možda razočarao u nešto...jok bre, biće da je ono prvo ili nešto treće.
A to treće mene neće, da priseti i podseti.Uglavnom švrćkao sam se tamo i ovamo,
više tamo nego vamo.Zaboravih bejah ja tada pod imenom Nesvrstan.Zašto Nesvrstan???
Ne volim da se priklanjam nijednoj grupi ljudi, klanovima, političkim partijama....već
želim da budem svoj sa svojim mišljenjem i stavovima.I zbog toga uglavnom oberem zelen bostan.
Onda sam napustio Krstaricu, ali sam se i vratio kao Neša973 što i jesam.Što se vratih???
Ne znam...izgleda da sam postao zavistan od foruma.To već ne valja.
Zamislite da mi doktor napiše dijagnozu Krstaricoman.Zvuči blesavo, zar ne.
Dođem u apoteku po lek za tu novu bolest, a apotekarka mi kaže tri puta dnevno pre ulogovanja na forumu.
Odem na kontrolu kod doktora, a on me pita ‚‚pa kako smo danas, šta ima novo po forumima"
a ja ‚‚ ne znam doktore, od ovih tableta zaboravio sam password",
na šta će doca reći ‚‚dobro je, dobro je napredujemo"...
Ja skrenuh sa teme zašto sam ovde.Ako nisam ovde možda bih bio negde drugde, ko zna.
U početku beše samo igra, pa onda informisanje, pa iznošenje stavova i sve do blogova.
A posle????
Šta će biti posle?
Verovatno kraj ili samo predah.
Ma nema odavde odlaska dok ne ukinu internet.Ili ne rikne komp, ne daj bože!
 
Sve je dobro dok se još pitaš:)ima lijeka za tebe:)Kod mene se podrazumijeva da sam ovdje...Ovdje sam došla sasvim slučajno(valjda me Bog poslao)...surfajuci netom i trazeci nesto sto nema nikakve veze sa ovim ukrcah se ja ovdje davne 2009...pa sam onda počela da gradim "pjesničku" karijeru hahahaha....a onda se rodiše prijateljstva sa mnogima odavde...i tako mi se uvuce pod kožu ovo mjesto da mi je postalo nezamislivo da prodje jedan dan, a da ne navratim ovdje....ovisnost teška,brate....al,nema nikakve kontraindikacije...naprotiv....realni svijet mi postaje još ljepši nakon što ovdje napunim baterije....:bye:
 
Ne volim da se priklanjam nijednoj grupi ljudi, klanovima, političkim partijama....već
želim da budem svoj sa svojim mišljenjem i stavovima.I zbog toga uglavnom oberem zelen bostan.

Nešo kao što vidiš ipak si u "grupi" sa svima nama,
Čovek nije ni stvoren da živi sam!!:ok: :ok:
 
Ponekad se i sama pitam šta ću ovde :eek:
ovaj tvoj tekst je super i tera na razmišljanje :think:
Mislim da smo se vezali za ljude , jedni za druge a to i nije tako loše :lol:
Ulepšamo dan jedni drugima nasmejemo se i vratimo u RL puni ko brod :zag:
Meni je drago što sam te baš ovde upoznala, prijatelju moj po osmehu :zag: :heart:
 
Enigma05;bt145960:
Ponekad se i sama pitam šta ću ovde :eek:
ovaj tvoj tekst je super i tera na razmišljanje :think:
Mislim da smo se vezali za ljude , jedni za druge a to i nije tako loše :lol:
Ulepšamo dan jedni drugima nasmejemo se i vratimo u RL puni ko brod :zag:
Meni je drago što sam te baš ovde upoznala, prijatelju moj po osmehu :zag: :heart:

I meni je veoma drago što smo se upoznali.:zag:
 
e znas zasto fejs mozda sluzi

ako ima ipak neko... ko bi hteo da te nadje

a da te ne uznemirava
a mozda bi ti bilo drago
a zaboravio si ga da si njega trazio

mada... sto ga onda nisi trazio sam?
samo se lazemo
to fejs koristi metode da privuce jos pitomaca u svoju mrezu ;)

a moze valjda i posao da se sklapa tako... sta znam... mozes da pricas sa rambom amadeusiom ili srjdanom dragojevicem ili radom manojlovic
 

Back
Top