ZUBAR - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

vesnuna

ZUBAR

Oceni ovaj blog
Molim Vas,posavetujte me sta da radim.Izvadila sam u gornjoj vilici sve zube i ostala mi je donja.Imam 5 prednjih donjih zuba koji mogu da se lece i nekoliko korena na mojoj levoj strani.Zubar hoce da ih izvadi i da mi stavi parcijalnu protezu,od nekog metala jer je bolji i nece se videti,tako kaze zubar.Da li mogu ti koreni da se lece?

Pošalji "ZUBAR" na Facebook Pošalji "ZUBAR" na Google Pošalji "ZUBAR" na My Yahoo! Pošalji "ZUBAR" na Live Pošalji "ZUBAR" na MySpace Pošalji "ZUBAR" na Twitter Pošalji "ZUBAR" na Digg Pošalji "ZUBAR" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Butterflies & Hurricane (avatar)
    Uh, nisam zubar, mada imam neshto malo znanja o tome. Moj savet ti je da posetish vishe zubara i pitash ih za mishljenje, jer chesto (narochito privatnici), rade to shto su tebi preporuchili jer im je tako lakshe i da bi ti uzeli pare (jer ta operacija ...ako sam dobro razumela...koshta za obe vilice preko 2000 eu). Chak i da nije tako, ne budi lenja, poseti vishe stomatologa i pitaj ih za mishljenje...Srecno!:)
  2. Darko Reloaded (avatar)
    ...Da, imam slichan stil odgovora kao i frend baterflaj....obavezno svrati kod nekog privatnog stomatologa koji te NE poznaje iz komsiluka, i tako to...odnesi mu 2l Pepsija ili sl, samo da je leden iz frizidera obliznje prodavnice, posto su vruchine sada...i pitaj ga za konsultaciju...
    Ovo ti navodim iz razloga shto sam i ja tako svoju situaciju sredjivao. Jedan (drzavni) mi kaze jedno..drugi drugo...privatni treche...i meni dodijalo....ostalo pretpostavljas
    P.S. Uvek spashavaj sve sto se spasiti moze ...posle ti moze biti zao...
  3. Almsivi (avatar)
    http://magija.12.forumer.com/index.php

Pitaj malo i magicare, nesto bi trebali znati..