banovanje adema_ks

da ne bi “davio” na pf. politika [a i nema razloga da ovo tamo bude] zelim da vam ispricam jednan "dozivljaj" koji mi se desio pre par dana. na preporuku jedne forumasice odem ja na torpiljerku, kao tamo se dobro zeza i sl. i navika sa krste, prvo svratim na politiku i vidim neki upitnik namenjen siptarima, i shvativsi to vise kao salu, rekoh ajde da ga popunim i... medjutim onda krene lavina,... kako to sipac da govori tako na srpskom sajtu, otkud mu sloboda da protivreci bilo kom forumasu, ovo je srpski sajt i ako neko treba vredjati [iako ja to nisam uradio, cisto zezanje sa upitnikom, popunio sva polja] onda ce srpski clanovi vredjati druge sto je i normalno, a oni drugi ce to aplauzom prihvatiti i tako... doduse ja pomislih da sam mozda "preterao", a zato je kriva krsta, gde smo ipak svi isti, bez obzira ko je sta, i rekoh ajde da im se izvinim za post, i da je samo nesporazum u pitanju jer nisam dosao nikoga da [ni srbe] da provociram, posaljem im pice u kafanu, malo sam se pravdao malo pojasnjavao razlog mog dolaska, zatim da nisam iz BG, iako je moja IP adresa po adminu iz BG, cak im kazem da nemam previse vremena za taj sajt jer sam se navikao na krstu i na tu ekipu, cak kao glavni razlog kazem da je kvalitet forumasa i njihova frekfencija ubedljivo na krstinoj strani i... slobodu izrazavanja nisam ni spominjao, iako je to ipak najveci razlog zasto ne bih provodio tamo vise vremena. i nakon sto sam ponislio da sam [uz sav napor da ih ne naljutim,] izgladio stvar, toliko se nikada nisam pravdao niti izvinjavao, oni me banuju. doduse da se odmah desilo i nekako, ali to se desilo tek nakon svih tih mojih ispirki .
zasto ovo pisem? pa, prvo da ovde neki ini forumasi shvate da je krsta ipak pravi forum a i mozda neko sa trpiljerke ovo procita, rekose da su svi clanovi ovoga sajta, i da razmisle kakav je to sajt kada samo srbi postuju u njemu, a druga strana ima pravo uclanjenja ali ne i iznosenja svog milsjenja ako se to kosi sa misljenjem bilo kog forumasa, ili ako se kritikuje srbija u bilo cemo. verujem da bih vise izdrzao i u onom forumu shtrumhold [ili kako se vec zove] koji je u pravilniku tako rigorozan za nesrbe. i jos da naglasim da mi je najveca greska bio moj nick ili onaj dodatak KS, koje drskosti sa moje strane... a pokusao sam imobjasniti da je to moj nick na svim forumima na kojima sam se uclanio. iako je bilo kritika na mojpost od forumasa [ipak trebam reci mahom podnosljive] najvise mi je zasmetala kritika clana grupe TNT, mislim da bi se bilo koja igra odvijala FER sudija treba biti nerpistrasan
 
pa, prvo da ovde neki ini forumasi shvate da je krsta ipak pravi forum

jako diskutabilno...

uvek me zadive ljudi koji dolaze iz okolnih zemalja, sa kojima je srbadija u neprijateljskim odnosima, a da izdrzi sve ove radikale, rasiste, neonaciste i slicno sto ih vredja po nacionalnoj i verskoj osnovi.

pratim evo to sto ti pises, stavovi ti nisu losi, nekako na medji, nit da si liberal, nit nacionalista, ali imas jak stomak kad mozes podneti ovo o cemu sam pricao.

za tu torpiljerku sam cuo, ali nisam se regovao jer je bilo svega par ljudi a i to par je pisalo neke nebuloze, a meni nije do gubljenja vremena u tolikoj meri.

aj poz
 
Ja se zalazem, da ako ne mozemo u pravom zivotu... onda bar ovde da budemo ljudi... Meni zaista nije bitno ko je koje nacionalnosti, boje koze, vere...

Jedino mi smeta, kada neko dodje u drugu sredinu i pocne na silu da siri svoje ubedjenja...

Ovako... nemam nikakve probleme sa ostalim ljudima...
Ipak je ovo forum gde bi trebali da se druzimo, a ne svadjamo...
Kratak je zivot... kada protekne u svadji...

Pozzzz :D
 
Ne bih se složio da smo na Krstarici svi isti...Ni blizu...
Inače i ja se slažem da ne bi trebalo vređati jedni druge i nikoga,a
i ti nemaš (po meni ) loše postove...Ima tu provociranja malo,ali
ima i gorih ...
 
Ne mislim ni ja da treba na forumu, tj. na blogovima da rešavamo šta će se dogoditi sa Srbijom i Kosmetom, ali hajde jedno pitanje...

Ovih meseci, kada su počeli ponovo da pregovaraju, kako ide promet nekretnina dole? Koliko je kvadrat stana, koliko lokala, a koliko ar ili hektar obradive zemlje.

Po kojim propisima se vrši kupoprodaja...
 
@ lj_950
sve po starom, negde sam na nekoj teme govorioo cenama i sl. da ne davim, kupuju obe strane, s tim da vi uvek izvucete bolju cenu. hebi ga, uvek vas je pratila sreca, ili izvucete bolju cenu ili prodajete istu stvar dva-tri puta. ali kao sto rece, necemo o politici. izvinjavam se ako sam"preterao"
 
Шта да ти кажем Адеме
torpiljerka5.gif


Лепо је кад нађем ново место да се промовишем ... ето да нема квази птаршија не бих ни знао ;)
 
Poslednja izmena:
Poznavao sam ja dosta Albanaca sa Kosova koji su tečnije govorili srpski nego i sami Srbi sa Kosova pa me i ne čudi tvoje(vaše) znanje jezika.A ako kog vređa ako je neko sa strane ili nije Srbin , neka shvati da je internet virtuelna demokratija i da je otvoren za svakoga bilo koje vere ili nacije.
Pozdrav!
 
Posto vidim...da je ovaj Komentar stigao na Tvoj Blog u 2,02 u Novoj 2008. godini...mislim, da si, iako Te ne poznajem, vrlo, interesantan tip, ili ti Lik! E, pa ja Ti /off topic/ zelim SRECNU NOVU GODINU, sa zeljom, da i dalje budes - ovako iskren, kakav si bio!!!! SRECNA NOVA 2008. N A S A!
 
E...sad se zapitaj, STA JA RADIM OVDE...U 2 SATA U NOVOJ GODINI???...Cemu se nadam, gde su moje dileme, odgovori na neka moja - vrlo konkretna i ljudsk pitanja /za koje me zabole Uvo../
Ako bi svi normalni ljudi razmisljali kao ja mislim....da neko treba da nam sipa picence...DA NAZDRAVIMO, za ono sto svi, u dubini duse zelimo: Bratstvo....i Jedinstvo..Evo, pridruzuju se....ihhhhhhhhhh, da znate sve ko: od Djerdapa , pa do Triglava..."POD MONA STAJERSKO, GLEDAT KAJ DELAJO....GLEDAT KAJ DELAJOOOOOLJUBICE tri...
..
 
ako se ne varam danas je vas [srpska] nova god. tim povodom svima zelim sve najbolje, a zelje, pa ako ne bas sve, a onda vecina zelja da vam se ispune.
ps. zivot nije interesantan ako se sve zelje ispune
 
Citala sam Ademe tvoje blogove i neke od komentara, pa razmisljam... Znam da nikada, ali nikada nisam delila ljude na ove, one ili nase i vase!!!
Medjutim, posto ja dolazim iz jedne "trece" sredine pa gledam na zivot mozda nekim "trecim" ocima, ja sam odmah upala u oci nekoj manjini na forumu, a najcesce sam na pdf KV...Dakle, hocu da kazem da ima ljudi u Srbiji koji jednostavno ne cuju, ne vide, da postoje i drugi ljudi... Postoje ljudi u Srbiji koji se ni dan danas ne mire sa istorijom koja se vise jednostavno ne moze promeniti, a oni bi to hteli, bez obzira na sve, i na ljude koji su ljudi jer su nuzno rodjeni...
Gledam na to kao na nesrecu koja moze da se desi coveku, jer jeste zlo, pomisao da niko vise ne sme i ne moze da govori ako nije Srbin ili iako je Srbin a ne misli kao taj, nazvace ga pogrdnim imenom kao na primer izdajnik svog roda, naroda...
Sa komentarima te vrste, takva manjina trazi da se pretvoris u ono sto su oni... traze da iz tebe (mene) izvuku ono najlosije, pa kad im dokazes ili ukazes na greske koje su napravili, napadnu te i na nekoj nervnoj bazi napuste forum!
Nigde to nisam videla...
Neka me oproste svi ljudi koji se ne prepoznaju u ovome!
 
Zapamti da ban cesto dodje i prodje...a ti budes iskusniji i sam odlucis hoces li se vratiti tom forumu ili ne. Dakle,nema gubitka sa tvoje strane,vec oni svojim ponasanjem gube druge ljude. Bice im sve teze da pronadju istomisljenike (bar se nadam da ce tako uskoro biti).
 

Back
Top