PREVARA? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

malo srculence

PREVARA?

Oceni ovaj blog
Bela soba ispunjena neonskim svetlom i tišinom. Sedela je pored njega nesposobna da bilo šta kaže. Sati su prolazili i praznina u njenoj glavi postajala je beznadežno duboka.
Tišinu je prekinuo on, pitanjem na koje je, izgleda, potrošio pola rezerve snage.

-Jesi li me nekad prevarila?

Sačekala je da joj u ispražnjenoj glavi utihne eho njegovih reči. On je pogrešno protumačio ovu pauzu i vidno pokušavao da skupi snagu za sledeću rečenicu. U poslednjem trenutku se prenula.

-Nikad.

On je polako podigao pogled uronivši u njene krupne crne oči. Uzvratila mu je pogledom.

-Nisi?

Tanka crvena linija spojila je njihove duše. Sa olakšanjem je shvatila da je ovim pogledom ispravila grešku oklevanja.

-Ne, nikad.

Izgleda da mu je ovaj odgovor dao snagu. Odmah je upitao kroz osmeh glasom od koga su joj nekad klecala kolena:

-Zato što si me volela?

-Zato što sam te volela.

Uhvatila ga je za ruku i osetila da je nešto popunilo prazninu u njenoj glavi, neka istina koja je rasla i tražila put napolje.
Trebalo je samo da otvori usta i da je oslobodi. Ono što nije očekivala, to je da će se u istom trenutku iz nje osloboditi potok suza koji će njen šapat pretvoriti u krik.

-Volela sam te toliko... i volim te više od svega......

Pošalji "PREVARA?" na Facebook Pošalji "PREVARA?" na Google Pošalji "PREVARA?" na My Yahoo! Pošalji "PREVARA?" na Live Pošalji "PREVARA?" na MySpace Pošalji "PREVARA?" na Twitter Pošalji "PREVARA?" na Digg Pošalji "PREVARA?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Almsivi (avatar)
    Prevara je bolna iluzija.
  2. natasa knezic (avatar)
    pronadjoh sebe u ovim recenicama...hmm...STRASNO.