ČEKAJUĆI

Čekajući ....
da dodjes u moj zivot
od mrvica pravim najlepše svetove
pakujem tugu u prazne kofere
i na lice stavljam osmehe...

Nadam ti se...
Čeznjivo gledam u daljine i
Slutim...
srce te moje prepoznati mora...
iste smo tuge delili,iste snove sanjali
u besanim nocima ljubavi nadali
na nas susret željno čekali...

Čekajući...
na dlanove stavljam srce svoje
u mislima prizivam ime tvoje
Dodji mi...milo moje...



 

Čekajući......
od mrvica pravim najlepše svetove
od oblaka postelju nam tkam
željema je svojim prekrivam
dlanovima je dotičem
telom je osećam
dok mislima te prizivam
dodji mi......milo moje

Za tebe draga.....:heart:
 
''Čekanje..tako lepa, ali setna reč. Kad čujem tu reč, uvek mi na um padne prva asocijacija..vredno čekanja.Nekada i čekanje ume da nas nauči što šta..da spoznamo svoje najtananije željice koje nam dušu raduju, osmeh na lice stavljaju..I znam sebe.Uvek znam.....i mogu da čekam,i mogu da budem tamo,bilo gde..mogu ja to sve, ali moram da znam,samo jedno..da li i taj nepogrešivo čeka samo na mene..I sve ja umeću da sačekam, jer znam ja to, kada nekoga pogledam..da,vredelo je.Ja to znam.Nekako imam utisak da uvek čekam na ono što istinski želim od života samo..i ja neću odustati od tog sna.Umem ja da čekam.Umem još kako.Crpim zadnji atom snage,ali koliko sam u duši ranjiva, na meni se to spolja ne vidi..samo odabrani to znaju o meni..i pre ću izgubiti sa osmehom, nego plašeći se odustati.Jer sretna sam bila.I hrabri umeju da hrabro sačekaju čitav život čekano.Svakim jutrom, kad otvorim svoje snene oči, verujem da i tamo negde, u nekom drugom krevetu, neko grli jastuk, dok lepim očima gleda u daljine i čeka neku, kao što sam baš ja..Posve za njega rodjena''
 
:klap::klap::klap:
Stihovi sa puno jakih i jednostavno-iskrenih emocija,svojstveno samo tebi.
Lepo pišeš,i duša ti je lepa,e sad čekanje...šta da ti kažem...znaš sve,znaš ti koga vredi čekati,a koga ne.Ne bih o tome mnogo...
:)Evo ti moj šaljivi komentar,čisto kao moj pokušaj da ti olakšam čekanje,ako je to moguće...:lol::lol:
:lol::lol::bye:

 
Pošao sam bio(na Goliju)pa se vratih,hoću kao prijateljici,da ti kažem:razumem sve te strahove i nestrpljivost.Sve što smo stariji,sve je više strahova i nestrpljivosti jer,čini nam se da sa sve manje vremena raspolažemo.Ali nije tako,draga Dunjice,veruj mi,evo pitaj Mari npr.
Srdačan pozdrav:bye:
 
images

Bravo Dunja !! :heart: :heart:
 
Zauzet+;bt138591:
:klap::klap::klap:
Stihovi sa puno jakih i jednostavno-iskrenih emocija,svojstveno samo tebi.
Lepo pišeš,i duša ti je lepa,e sad čekanje...šta da ti kažem...znaš sve,znaš ti koga vredi čekati,a koga ne.Ne bih o tome mnogo...
:)Evo ti moj šaljivi komentar,čisto kao moj pokušaj da ti olakšam čekanje,ako je to moguće...:lol::lol:
:lol::lol::bye:




Hvala....
 
Zauzet+;bt138596:
Pošao sam bio(na Goliju)pa se vratih,hoću kao prijateljici,da ti kažem:razumem sve te strahove i nestrpljivost.Sve što smo stariji,sve je više strahova i nestrpljivosti jer,čini nam se da sa sve manje vremena raspolažemo.Ali nije tako,draga Dunjice,veruj mi,evo pitaj Mari npr.
Srdačan pozdrav:bye:


Nisam nestrpljiva,bas naprotiv sa godinama sam postala strpljivija...A strahova verovatno ima....samo sam zivo bice,a ne stvar...Prepustila sam zivotu da pokaze sta je to za mene dobro,ne pokusavam da uopste uticem na to....Sta bude,bice...Ako uopste bude...
 

Back
Top