ILI KAKO SMO POSTALI PLATONOVI PEĆINSKI LJUDI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

ILI KAKO SMO POSTALI PLATONOVI PEĆINSKI LJUDI

Oceni ovaj blog
Re: ТОМА СЕ ПРИЧЕСТИО И ПРЕКИНУО ШТРАЈК ЖЕЂУ И ГЛАЂУ???

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku :
Ево, сада на радио-Фокусу у директном укључењу Томислав је обавстио јавност да се, не само исповедио и причестио, него да ће почети да пије и воду и да по мало једе - ЗНАЧИ ПРЕКИНУО ЈЕ ШТРАЈК.

Молим уљудне коментаре - О ТОМЕ ЧЕМУ ЈЕ И ЗАШТО ЈЕ СВЕ ОВО ТРЕБАЛО???

Nikolić prekinuo štrajk žeđu
Lider SNS-a Tomislav Nikolić prekinuo je štrajk žeđu. Nikolić se jutros pričestio u krugu svoje porodice.
http://www.rts.rs/page/stories/sr/st...Ee%C4%91u.html

....štrajk kao sredstvo u političkoj borbi nije sporan ... štrajk glađu i žeđu , takođe nije sporan ( a korišćen je mnogo puta u istoriji čovečanstva ; za vlast i zbog vlasti svašta se čini --- jedan nemac je danima i noćima klečao na snegu i izuzetno niskoj temperaturi , da ga papa primi i damu oprost - a time skine anatemu sa njega i ostavi ga na vlasti ; jedan srbin je danima išao iza cara po konstantinopolju , bez obuće i rukavica sa omčom oko vrata -- da izmoli oprost i ostane na županijskoj vlasti ------ ljudi za vlast svašta čine ) ...

..svaki štrajk ima kratkoročne i dugoročne ciljeve .... dugoročni su uvek skriveni i ostvaruju se preko potsvesti ljudi i njihovih ideoloških ubeđenja ( religija je nasledna neiskorenjena ideologija i ko tipuje na nju , uvek ostvaruje svoje skrivene političke ciljeve -- to je milenijumsko sredstvo za političko ispiranje mozgova )....

...toma nije ni očekivao ostvarenje kratkoročnog proklamovanog cilja ... jer ga je tako i postavio : kao besmislenog ( spasenje građana od loše vlasti i posledica njene vladavine nije tromesečni ili pak jednogodišnji posao) ... toma je učestvovao u vlasti na ovaj ili onaj način već dve decenije i zna da ima svog udela u tom stanju - koje je on mukotrpnim činodejstvovanjima proizvodio -- uzgred , stoga i nije u njegovom interesu njegovo popravljanje ... njegova politička doktrina je : što njima gore meni i mojoj familiji sve bolje --- dakle , njegov kratkorični cilj je falšan i lažan --- bacanje političke prašine u oči ....
... i sad čemu sve ovo ... šta to mulja toma ... čime manipuliše ...

....stvar je jednostavna .... tomi je trebao nov identitet i novo političko venčanje ... kako do toga ...prosto ... svoju pobedu ili poraz poistovetiti sa narodnom pobedom ili porazom ... u toj borbi prividno ugroziti svoj život - političkim jezikom posvetiti ga narodnoj stvari , a kroz religiju i srpštinu izaći iz svega ( politički profitirati ) ....

... radnja se odvija u danima velikih religijskih događaja ( stradanje zarad spasenja svih i vaskrsnuće ) ....

.... tomin tim za političku manipulaciju, izprojektovao je savlovsko - pavlovski scenario za tominu političku budućnost ...... dakle , u maju imaćemo novog tomu -- pročišćenog od svih grehova i posvećenog narodu ( ko zaboravi onu : koga su vukovi ujedali, taj se i šteneta čuva --- biće podosta unesrećen i opljačkan )..... ovo vaskrsno venčanje tome , naroda i države ; treba besramno tomi i vučiću da obezbedi najmanje još jednu deceniju zakonodavnog slatkog u zajebanciji stečenog hleba ...... imajući u vidu da je crkva zdušno učestvovala u ovom savlovskopavlovskom scenariju , ti takozvani sakriveni dugoročni ciljevi biće ostvareni olako ...
..zašto kažem olako... zato što je podsvest opljačkanih , poniženih , gladnih porobljena i programirana ritualnim religijsko magijskim radnjama crkvenih zilota, koji učestvuju u svim političko medijskim kriminalnim radnjama .....

Dakle , svima onima koji misle da je ovo bio promašaj , poručujem da porazmisle i dokuče koje će sve štetne posledice da trpe ( jer ovo je zaista za njih u projektovanju već bio promašaj --- to je bio projektni cilj ) ; a već od ovog trenutka toma i njemu bliski sa svojim porodicama trpe korisne posledice ( da tako kažem ) ... za njih vaskrsava svekoliki dobitak ...

Pošalji "ILI KAKO SMO POSTALI PLATONOVI PEĆINSKI LJUDI" na Facebook Pošalji "ILI KAKO SMO POSTALI PLATONOVI PEĆINSKI LJUDI" na Google Pošalji "ILI KAKO SMO POSTALI PLATONOVI PEĆINSKI LJUDI" na My Yahoo! Pošalji "ILI KAKO SMO POSTALI PLATONOVI PEĆINSKI LJUDI" na Live Pošalji "ILI KAKO SMO POSTALI PLATONOVI PEĆINSKI LJUDI" na MySpace Pošalji "ILI KAKO SMO POSTALI PLATONOVI PEĆINSKI LJUDI" na Twitter Pošalji "ILI KAKO SMO POSTALI PLATONOVI PEĆINSKI LJUDI" na Digg Pošalji "ILI KAKO SMO POSTALI PLATONOVI PEĆINSKI LJUDI" na del.icio.us

Ažurirano 23.04.2011. u 14:47, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
  2. 123loncar (avatar)
    Hvala ! Zbog tebe i još nekolicine izneo sam svoje viđenje ovih događaja . Hvala prijatelju !
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Kume.....zamisli sve sam pročitala...hahahaha...šalim se, znaš to ....i da znaš da si u pravu za sve
  4. 123loncar (avatar)
    Hvala !

...mada , ako sam iole upravu -- teško nama .... onda đžaba sve ovo pisah kumo -- zar ne ?
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Hvala !

...mada , ako sam iole upravu -- teško nama .... onda đžaba sve ovo pisah kumo -- zar ne ?
    Kume jesi u pravu.......ali nije džabe pisanje jer pisanje nas tvoje a ni moje niti bilo čije ne može spasiti, ali nam može olakšati spoznaju a kada su duša i razum mirni i svesni prepreke onda razum te prepreke lakše svlada, iznadje naćine a mirna duša da snagu da se izdrži.....zato nije džabe
  6. 123loncar (avatar)
    ... verovatno si upravu .. ako ništa drugo , optimizam izlazi i iz solidne analize ... bogami Ljiljana , ti si poznata kao optimista .. svaka čast !
  7. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ... verovatno si upravu .. ako ništa drugo , optimizam izlazi i iz solidne analize ... bogami Ljiljana , ti si poznata kao optimista .. svaka čast !
    Fala kume......samo mala ispravka.... tačna definicija je optimistički realista
    zvali si me Surova...ne znam zašto kume
  8. Tol (avatar)
    Ništa novo, naravno...pritisak na javnost plaćeni mediji i korišćenje crkve i diplomatije za gradiranje profila "poštenog pretstavnika koji život daje za državu i naciju"(čitaj vlast),,, a lekar mu je samo prepisao dijetu zbog prežderavanja u skupštinskoj kafani...pa zašto da se scenario mučenika...ma "sveca" ne iskoristi za kampanju?
  9. coviax1 (avatar)
    Nisam siguran da će im žuti olako predati štampariju para koja je i ovima Cilj...
  10. nesa973 (avatar)
    Nema sumnje da je Toma ovo sve uradio iz ličnog interesa to jest izmanipulisao njegove ‚‚slepe" pristalice, kao i pokušaj da pridobije nove sledbenike njegove sekte.
    U toku ovog njegovog EPP-a razgovarao sam sa dosta ljudi, i ono što je evidentno to je da svi osuđuju ovu Tominu igrariju.E sad kad dođe vreme izbora pokazaće se šta narod stvarno misli, odnosno da li je marketinški nastup uspeo.Samo mi nije jasno odakle lova za sve ovo?Dali neko stoji iza njega?
  11. 123loncar (avatar)
    ...ja u ovoj predstavi vidim učešće više takozvanih institucionalnih subjekata , koji nastoje da ostvare svoje dugoročne skrivene interese i ciljeve ... naime , na tomin scenario reagovale su mnoge službe za manipulaciju s građanima i izradile svoje takozvane " meke uloge " u političkoj pozorišnoj predstavi tome nikolića ...
    .... pobrojaću neke centralne : DS ; političko krilo SPC ; štampa i TV kuće ; državna bezbednost ; tajkuni .....

... kao što sam i rekao , od ovoga trpe štetu : časni i pošteni građani --- svi ostali profitiraju ....
    ...čak i engleska diplomatija s ovim pećinskim političkim manifestacijama ima koristi ....
  12. sirijus49 (avatar)
    Svako svoje breme nosi, svako sebi kupuje zlo ili dobro svojim činjenjem ili nečinjenjem.
    Svaki greh na njegovu dušu!
  13. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio sirijus49
    Svako svoje breme nosi, svako sebi kupuje zlo ili dobro svojim činjenjem ili nečinjenjem.
    Svaki greh na njegovu dušu!
    ....ovde je reč o šteti koju ti / ja nemožemo sprečiti niti jednim činjenjem ili pak nečinjenjem .... ovo je pećpnsko političko razbojništvo koje pljačka čak i nerođene .. jednom rečju : zlo .... teško iskorenljivo zlo ...
  14. sirijus49 (avatar)
    Slažem se, to je čisto ispiranje mozga, i nikad mi nisu bili jasni svi oni koji tuđu sliku (sliku političara)nose u novčaniku, umesto svojih najmilijih!
  15. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio sirijus49
    Slažem se, to je čisto ispiranje mozga, i nikad mi nisu bili jasni svi oni koji tuđu sliku (sliku političara)nose u novčaniku, umesto svojih najmilijih!

..kod nas se sve aktivnosti odvijaju sa takozvanom strategijom " čeka"...trgovina je u tome ( raste ponuda opada tražnja , cene rastu --- trgovci čekaju da oderu prvog kupca ) šampion ....tako je i sa politikom .. niži aktivisti čekaju da doću na mesta viših kako bi legalizovano otimali ... prikrivanje ove želje ( o smeni iz čeke ) vrši se znacima lojalnosti ... nose se slike političkog lidera umesto slika dece, žene , roditelja ili pak švalerki ili švalera ( ili pak LGB prijatelja ) .... svako nešto čeka .. neko vizu / neko sedmicu / neko nasledstvo / neko dilera iz udbe / neko pamet ... svi smo u čekama ... doduše niko ne čeka slobodu ... pobegla je ona od nas ... kažu da su još poodavno SPS-ci đavola proglasili nestručnim tehnološkim viškom i dali mu otkaz bez otpremnine , a oni preuzeli njegov posao ... upućeni tvrde da taj đavoljski posao tako stručno rade da je sam tadić ( pa i njegov deda po majci ) oduševljen, te je snjima sklopio ugovor na celu deceniju ... neki tvrde da obučavaju sav opoziciono pozicioni kadar i spremaju ih za rad u inostranstvu na jugoistočnoj henisveri ... svašta se dešava ... pozdrav !
  16. 123loncar (avatar)
    ...neznam šta mi bi pre tri godine, il' možda ranije, tamo negde u slobistanu - krajem osamdesetih....tek , potrefih u sridu....ma koj antrak sam izlazio iz pećine...sad mi još gore u njoj !