Ljubavno -erotsko-prolećna

Ja i ti ,lep prolećni dan...Neko davno prošlo vreme...Ptice cvrkuću i kake po zidovima...Psi laju ljubavne pesme, (sreća što je jedan po imenu Tajson vezan),mačke preskaču tarabe,(neke uspešno,neke baš i ne)...Osećamo ljubav u zraku,kao i naftu iz traktora sa obližnje poljoprivredne zadruge...Stapamo se u okolinu...Idemo na obližnje jezero...Izbor prevoza nije loš;mož peške mož i biciklom...Odabiremo ovo drugo...Ja iskusno vozim...Tvoja ruka oko moga struka,gliste iza tebe u kutiji...I one se vesele proleću,jezeru baš i ne...Proleće nas nosi sve brže i brže...Ljubav se sve jače oseća...Gliste su sve napetije...Pulsiramo...Ostajemo bez zraka...Ne možemo više da izdržimo...Ti više ne možeš...
Vičeš jako "Staniiiiii"...Kočim jako,želim da ti otkopčam tu košulju...Mislim,želiš me baš tu,ispod drveća na zadnjem sedištu tvog bicikla...Prilazim ti,noga ti se zaglavila u žbice...Pomislim,to je namerno,da naša ljubav ne ode tako brzo,da duže traje...Ti sve više uzdišeš,mada mi sve više liči na jauke...
Otičem sav...Al tvoja noga više...Govoriš mi tiho:"Ljubavi,vrati me kući,ovo bez gipsa neće proći"...Vraćam te polako,da te ne boli,(a i teže je voziti uzbrdo)...Gliste ostavljamo iza nas...Sretne su,mahale bi nam da imaju ruke...Smejale bi nam se da imaju lice...Doktori te preuzimaju...Dobijaš gips...Kažeš mi "Ljubavi,ti mi se prvi potpiši"...Srećan sam...Srećni smo oboje...Ljubav i dalje u zraku...Ptice i dalje lete i kake...Mačke i dalje preskaču i zapinju...O traktorima i da ne pričam...
 

Back
Top