ludilo je sta - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

stolar-sale

ludilo je sta

Oceni ovaj blog
vjerujem da svi cesto kazemo da je lud neko da se provodimo tako i td a malo nas to razumije i zna sta je to pisite o tome kako vi to doživlavate

Pošalji "ludilo je sta" na Facebook Pošalji "ludilo je sta" na Google Pošalji "ludilo je sta" na My Yahoo! Pošalji "ludilo je sta" na Live Pošalji "ludilo je sta" na MySpace Pošalji "ludilo je sta" na Twitter Pošalji "ludilo je sta" na Digg Pošalji "ludilo je sta" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. stolar-sale (avatar)
    nisam siguran sta kaze statistika ali mislim da svaka 3ca odrasla osoba ima neke od simptoma sumanutog ponasanja,a ako u to uvrstimo i zaljubljene,one koji grade kuću,ko je sve osebe preopteretio radnim obavezama ko se sve ne razumije sa svojim ukucanima.dobili bi racunicu da je ovo drustvo uglavnom zarazeno time.
  2. WEISHAUPT (avatar)
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=vRQ2dvVDP0I&feature=related[/url]
  3. Fare_F-A-X-Y (avatar)
    sta da ti kazem, rec lud nemoras bukvalno shvatatai uvek......!!!:)
  4. maksifor (avatar)
    da, ponekad je dobro biti lud!!
  5. Vuk sa Hisara (avatar)
    Ludilo je sve ono što odstupa od uobičajenih socijalno-druđtvenih tokova. Nekada se radi o banalnom, ali ipak neuobičajenom ponašanju, razmišljanju... to je kada zaboravimo na uobičajene, ustaljene norme življenja i ponašanja...
    Uzgred: kod blogova sam prvenstveno očekivao da neko napiše nekakav teks, da iznese svoje vidjenje i da na taj način postavi temu a ne ovako - pitanjem.
  6. Sentinel wolf (avatar)
    Лудило је некохерентни покушај размишљања.
  7. Almsivi (avatar)
    Ludilo je sve ono što odstupa od uobičajenih socijalno-druđtvenih tokova.
    Onda sam ja potpuno lud. :wink:

Лудило је некохерентни покушај размишљања.
    Koherentan, ko scim?
  8. ssunny (avatar)
    A da nije neshvacena genijalnost!
  9. Sentinel wolf (avatar)
    Koherentan, ko scim?
    Размишљање, са самим собом.