Katastrofičari-skratite sebi muke, i ubijte se više

Sve se više divim sopstvenoj mudrosti. Jednostavno, donosim sjajne odluke, čak i kad nisam svjestan te revolucionarnosti. Čuvena odluka o negledanju televizije, donesena još prije sedam-osam godina (istina, tad sam mislio da je u pitanju nešto kratkoročno, budući da je povod istoj bio kvar tv aparata), u kombinaciji sa onom odlukom od prije dva mjeseca da više ne čitam niti štampu, već da samo pratim službene glasnike i ponekad na netu propratim koji link, danas pokazuje mnoštvo pozitivnih efekata.

Dođem danas lijepo na posao, kad ono tamo svi nešto zabrinuti. Mislim, boli me dupe što su oni zabrinuti, neću im ja kupovati lijekove za smirivanje nerava i smanjenje šećera u krvi (osim ako me država opet nekako ne prejebe da glumim u filmu "Dok vi lapate od siromaha ja im pomažem, ne što hoću, nego što ste me prisilili, ***** vam materina"), nego-ne rade kako treba. Šta li je sad ovo, pitam se, kakav su sad razlog Srbi smislili da ne rade. "Japan". "Libija". "Afrika". "Gripa". "Smak svijeta". "Kriza vlasti u BiH". O ***** te živote. Prosto ne može da se egzistira sa tim ljudima, to su neopjevane bitange. Ali, stvarno više niti imam nerava da objašnjavam uzroke tog beterluka, niti želim sa ovima da se preganjam i molim ih da rade. Odem fino kod glavnog šefa, izložim problem, ponudim rješenje. Može`l tako-može. Super. Dovidjenja, dovidjenja.

Više na http://www.milkogrmusa.com/2011/03/katastroficari-skratite-sebi-muke-i.html
 
Oduvek sam smatrala da je Ralph Fiennes izuzetno sexy :zper:
Uostalom, odlično ti stoji :)

ralph_fiennes.jpg
 

Back
Top