Izbori 2008. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Red_Zmaja

Izbori 2008.

Oceni ovaj blog
E kao svaki savesni gradjanin od ovih 40% koliko je moja procena da ce izaci na ove izbore, krenem i ja na izbore... Prva stvar koja me docekala na izbornom mestu su parkirani automobili... Normalno nece ljudi dolaziti peske... Al kad malo bolje pogledah ove automobile videh bosanske table... E to me natera na razmisljanje... Da bi vozio automobil na bosanske table moras da imas bosansko drzavljanstvo njihovu licnu kartu i njihovu vozacku, a u Srbiji glasas i cuvas kutije? A po zakonu Republike Srbije ne smeju se psoedovati dve licne karte, jedna mora da se vrati... Onda se zapitam kakva je to drzava koja ne sprovodi svoje zakone, i daje svakoj susi drzavljanstvo... Dokle ce uvek u ovj zemlji da budu u prvom planu oni koji nisu iz ove zemlje, i dokle ce neko ko nije iz ove zemlje da bude najglasniji u tome sta je najbolje za ovu zemlju... Znaci neko moze da vozi automobil na bosanske table da pokazuje bosansku licnu kart, a kad treba neki kesh da se uzme onda je on najveci Srbin i naravno tada se vadi druga licna karta... Pa gde su danas cuvar zakona??? Sta rade??? Zakon im se krsi pred ocima, a oni ili su slepi ili zmure... Prodjem uz put pored granicnog prelaza i vidim cika policajca kako budno motri granicu. Zapitah se e moj veseljace sta ti cuvas pa bosanci su vec tiho zauzeli Srbiju... Furaju sa dve licne karte... Uzimaju od ove zemlje a nista ne daju... Jer kad bude registrovao auto to ce da radi u bosni, posto je bosanac a docice samo Srbiju da oglobi... Zato je nama lose...
E druga stvar dodjoh uzeh dva papira za lokalne i parlamentarne izbore i poceh citati ponudjenu listu... Od 9 kandidata za lokalne izglasah 10-og Nisu ga oni stavili al ja sam dopisao 10. Niko od ponudjenih kandidata nije zadovoljio. I zaokruzio 10.. A na parlamentranim nemadoh kooga izabrati pa sam glas dao nekome ko tako i tako nece da uspe Uniji Roma Srbije Da se ponadaju da je neko glasao i za njih...
Toliko o izborima 2008. A Srbija ce i dalje da tone....

Pošalji "Izbori 2008." na Facebook Pošalji "Izbori 2008." na Google Pošalji "Izbori 2008." na My Yahoo! Pošalji "Izbori 2008." na Live Pošalji "Izbori 2008." na MySpace Pošalji "Izbori 2008." na Twitter Pošalji "Izbori 2008." na Digg Pošalji "Izbori 2008." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Almsivi (avatar)
    Ja sam prvi put dnas glasao u zivotu. I imao sam 4 lista.. na jednom zaokruzio G17+, na drugom nesto Kostunica.. na trecem nesto Demokratija.. i tako.. Neznam ni sam kome sam doprineo time..

Bitno je da sam ucinio komsiji uslugu sto sam dao na narandzastom papiru glas
    za broj 5, dakle G17+ cini mi se...

Al, mislim ja da su izbori vec unapred planirani ko treba da pobedi..
    Moji glasevi su samo moja pasivnost.. postenje.
  2. WEISHAUPT (avatar)
    Pošteno. Ja sam na sve tri liste glasao samo za DS, kao i uvek do sada od 1996.
  3. malo srculence (avatar)
    Yeeees! Pobedio je DS! Ole, ole ole!!!
  4. WEISHAUPT (avatar)
    Na žalost, niko nije pobedio. Pobedio bi onaj ko bi osvojio 50% + 1 glas. Takvog nema. Tek ćemo imati muke i natezanje oko vlade.
  5. malo srculence (avatar)
    Ćuti bre! Pusti me da se radujem!
  6. WEISHAUPT (avatar)
    Radujem se i ja najboljem rezultatu, ali pobede ovde nema...
  7. malo srculence (avatar)
    Kako nema? Što se tiče Koštunice- gotov je! A i radikali su pukli. Ne lupaj gluposti, pobeda je ubedljiva i za sve nas iznenađenje. Premijer će verovatno biti Đelić ili Dinkić. Oslobodismo se Slobe br. 2!
  8. Almsivi (avatar)
    Politika je naivnija od mene!
  9. malo srculence (avatar)
    Ma da, politika je čista poezija...:rolleyes: Kažeš, politika je naivna, o čemu ti to? :dontunderstand:
  10. Sentinel wolf (avatar)
    malo srculence, зар СРС+ДСС+СПС нема више мандата од било које "демократске" опције?

Ја сам гласао само на локалним, на парламентарним сам учинио листић неважећим.
  11. Almsivi (avatar)
    Kažeš, politika je naivna, o čemu ti to?
    To su igre i ganjanje scena, kao u pozoristu. Mislim da politicari glume
    skoro sve sto cine, tj nista ne rade svojom voljom, nego po zapovei nekog viseg
    od njih. A ljudi preozbiljno shvataju politiku, a ona je mnogo naivnija od mene.

Ја сам гласао само на локалним, на парламентарним сам учинио листић неважећим.
    Trebao si brate, nagraditi nekog, sta ce jedan glas manje vise..
  12. malo srculence (avatar)
    Snaga volje, ne razumin se ja u te stvari, ja san ti obićna konobarica...:mrgreen:
  13. Almsivi (avatar)
    Haha.. kobobarica.. slatka prevara.. bitno je da si romanticna konobarica,
    i pesnikinja..

A politicko mlacenje je visak za gradjane..
  14. malo srculence (avatar)
    Od sinoć sam u pozitivno-uvrnutom raspoloženju. Šta ću, lepo vreme mi "udarilo" u glavu...
  15. Sentinel wolf (avatar)
    Snaga volje, ne razumin se ja u te stvari, ja san ti obićna konobarica...

Trebao si brate, nagraditi nekog, sta ce jedan glas manje vise..
    Не награђујем такве људе