Strast.../mini traktat/

....

Kažete da je strast nešto što se da kontrolisati.
Kažete da vam ne umem ubrzati otkucaje srca i da vam ne mogu naterati životnu crvenu tečnost da brže poteče vašim venama?
Kažete to,naočigled mirno..ali,to je obmana i vi to znate.

Koga vi to mislite da prevarite,godpodine moj?!
Ja veoma dobro znam da u vama caruju tigrovi zaspali u krvi,toliko snažni da se ponekad uplašim od siline njihove rike...

Odavno već znam da su retki oni koji mogu da vode ljubav na način na koji vi to činite,a da mogu olujnu strast da stave pod kontrolu.
Strast je označena onom vrstom pojava koje ne se ne daju prevesti u reči.
Autentičan doživljaj tog najjačeg osećanja ljudske vrste nije merljiv postojećom verbalnom terminologijom.

Njena snaga vam se ogleda u očima i tinja poput žeravice koja sagoreva u ovom kaminu ispred nas.
Strast vam je sakupljena izmedju podignutih obrva,do neprepoznatljivosti... znate li to?
Mom pažljivom oku nije uspela da promakne.
Mami me da je uzmem,jer sam je prepoznala.

Odaje vas i taj teško primetni pokret kojim pohotno pušite,već ko zna koju po redu,cigaretu.
Dok čvrstim usnama polako obuhvatate njeno oblo mekano telo,ja već vidim u tome sliku nedvosmislenog značaja.

Odaju vas i nesevesni dodiri šnale vašeg prepoznatljivog opasača koji miluje životinjsku mekoću tkanine vaših Armanijevih pantalona.
Ti dodiri uhvaćeni mojim budnim pogledom,podižu mi adrenalin na opasno visok nivo..crveni,do usijanja.

Smejete se povremeno previše glasno..reklo bi se,nervozno.
Nadate se da će te tim smehom oterati nelagodnost pred neminovnim osećanjem stidljivosti,ocrtane u mom oku.
Ah..a vi i dalje istrajavate na "hladnoj" slici o sebi!

Kadkada pomislim da vam je brada osedela od čekanja i trpljenja.
Ova moja konstatacija već spada u pojam "dijagnoze"...moram da se nasmejem tome.
Postavljena je zbog toga što znam sa koliko napora se trudite da obuzdate tu strast u sebi dok vodite ljubav.

Ona vas odaje,ona čini da sve predhodno što ste tvrdili pada u vodu.
Ona vas menja,ona vas nagoni da se osećate drugačijim..baš ogoljenim!
Ona vam maestralno izoštri čula,podigne adrenalin i kada vas preplavi njena snaga,vaš bedem odbrane biva razoren.
Kao pomahnitala bujica koja odnosi sve pred sobom,vaše telo,ruke i noge u grčevitim i snažnim pokretima kreću u nezadrživo rušenje nepomirljivih, najtrvdjih muško-ženskih barijera.

Zbog te vaše silovitosti,brzine i snage,osećam se posebno,osećam se čarobno.
I zato što stalno imam potrebu za tim božanskim osećajem u srcu,od uzbudjenja i zadovoljstva ostajem na kraju te bitke potpuno mokra i bez atoma snage u sebi..
A vi kažete da je strast nešto što se da kontrolisati!

Vama nisu potrebne reči da vas pokrenu,gospodine moj.
Vi najbolje umete da osećate,vaša moć je u tom instiktu.
A on je ravan umetničkom daru,on je kreacija Božije promisli.
U takvim trenucima reči za mene,mada su one moj lajtmotiv,postaju suvišne... važan mi je samo taj osećaj...
Taj jedinstveni,neverovatni osećaj!





Ps.Happy Saint Valentine`s day,my lord...


.....
 
crossoverprint;bt129388:
Vi,gospodjo, kazete da mozete, a ja se slazem da mozete..osim, kad ne mozete.
I da, velike promene u blogu, da li je to sazrevanje ili trenutna promena ritma?
Zaboravih najvaznije, lepo pises lejla :)

Ne samo da kažem....ja znam i da to mogu,g-dine Crossoverprint. :lol:

I ne poznajete me,pa ne možete da znate da to "ne mogu" ne postoji u realnosti za mene...:zper:

A "sazrevanje"..o.pa ja sam još u dvadesetim i nema promene ritma,jer sam uvek ista...neumorna.
(oni koji me poznaju kažu da sam humanoidni peretuum mobille..:malav:

Kako vam se sve više dopada moje pisanje,ponoviću ono što sam vam već jednom davno rekla:na dobrom ste putu da me zavolite (ma kako sada imali ambivalentan stav o tome).
Verujte mi na reč,specijalnost mi je interpersonalno funkcionisanje.. :manikir:


:zcepanje:
 

Back
Top