Hm... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Moreplovka,pa sta?

Hm...

Oceni ovaj blog
U nekom drugom zivotu...

Bicu voda.

Sa prirodnom tendencijom tecu iz visina u doline i skupljati se u najnizoj tacki. Uz pomoc sunca dizacu se neumorno u vazdusne visine i setati kao oblak iznad zemlje do nekog mesta na kome cu pozeleti da kisim iz nebeskih visina preko planina i dolina do mora…A u morima, pre sledeceg ciklusa necu mirovati. Pomerace me nevidljiva ruka. Lomicu se u valovima bespomocno na ostrim pucinama i distancirati graciozno pod plastom meseca, dok ce u mojim dubinama harati nepredvidive struje…

Kontinuirano prisutna, ali uvek sa novim licem…
Ko u meni bude trazio odraz…videce uvek nepoznati…

Lebdece magla iznad moje povrsine. Neki cudni, misteriozni plast, satkan od najagilnijih dubinskih kapljica vodene duse koje su zelele da promene agregatno stanje u nedodirljivo ali sveprisutno naslucenje, predosecaj, nagovestaj, poeziju, pricu, sliku ili…neku nefixiranu ideju…
Ako vam deluje da je sve u redu....NESTO vam je promaklo....

Nepoznati autor

Pošalji "Hm..." na Facebook Pošalji "Hm..." na Google Pošalji "Hm..." na My Yahoo! Pošalji "Hm..." na Live Pošalji "Hm..." na MySpace Pošalji "Hm..." na Twitter Pošalji "Hm..." na Digg Pošalji "Hm..." na del.icio.us

Ažurirano 12.06.2008. u 14:06, autor: Moreplovka,pa sta?

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Almsivi (avatar)
    Promaklo mi je to sto nisam odmah pomislio da mi to vec i jesmo.. eto to.. :wink: