Krf - Guvija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

lavli

Krf - Guvija

Oceni ovaj blog
Dragi moji,
Uplatila sam aranzman u vili Marina u mest Guvija na Krfu, idem sa dvoje dece 6 i 7 godina, pa me zanima kakva je plaza, da li je neko vec boravio u ovoj vili, ili bilo kakva dodatna informacija o ovom mestu
Hvala unapred na odgovorima
Veliki pozdrav

Pošalji "Krf - Guvija" na Facebook Pošalji "Krf - Guvija" na Google Pošalji "Krf - Guvija" na My Yahoo! Pošalji "Krf - Guvija" na Live Pošalji "Krf - Guvija" na MySpace Pošalji "Krf - Guvija" na Twitter Pošalji "Krf - Guvija" na Digg Pošalji "Krf - Guvija" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Moreplovka,pa sta? (avatar)
    Pa Krf svakako treba posetiti.Ima izuzetnu arhitekturu.Guvija je oko 9 km od glavnog grada.Ono što čini Krf posebno interesantnim za nas je i Guvija gde se iskrcala srpska vojska posle prelaska Albanije 1916. godine. U mestu Agios Mateos je boravila Drinska divizija. Nedaleko od grada Krfa je ostrvo Vido sa mauzolejom srpskih ratnika iz I sv. rata. Tu je bila "plava grobnica". U zgradi pozorišta na Krfu je 1918. godine potpisana "Krfska deklaracija"o ujedinjenju u Kraljevinu Srba, Hrvata i Slovanaca.

Evo linka gde mozes pogledati plazu mesta u kojem ides.Nije tako losa.Zavisi kakvu volite.
    http://www.krf-tamodaleko.com/guvijaplaza.htm
    Ostrvo je svega 80 km pa ga mozee obici.Ima raznovrsnih plaza pa verujem da cete naci nesto sto Vam u potpunosti odgovara.Kasiopi su odlicni kao i Sunset beach koji je u blizini Sidarija.Za sve informacije ti stojim na raspolaganju.Lep provod i jos bolje kupanje