Bljaks

ali prijatelju dragi,malecka ima tri godine..to je ZENSKO dete....mislim..bljaks..ta mala ce da ima takavu zensku figuru,takav model po kome ce da uci sta i kako,i da se formira po tome..
 
Nazalost mnogo je takvih "domacica" danas.Zena koja ne vodi racuna o svom detetu, a ne vodi ocigledno je cim dozvoljava da odrasta u "svinjcu", kako se moze ocekivati da vodi brigu o kucnim ljubimcima.Kako su blatnjavi i prljavi oni tako je prljava njena bit.
Svaka rec ti je na mestu draga i nema mesta kritici
:zpozdrav:
 
Da,e to nije nista u odnosu na ono sto sam ja videla i vidjam svakog dana...U mojoj blizini..U komsiluku..Troje male dece zivi u mocvari..Verovali ili ne....Svo troje imaju bronhitis..Najmanje ima deset meseci.A mama ide po komsiluku od kuce do kuce.Pije kafu,ogovara...itd,klasika.Kod nje kad hoces da udjes u kucu moras prvo ribarske cizme da obujes,ne da se izujes.Taman posla.A to je samo jedan maaaaali delic...Muka mi je da pisem jer se vec svakog dana raspravljam sa njom.
 
nemam pojma..ovde kod mene bas cesto nailazim na takve zene..spolja gladac a iznutra jadac..sto mi je neshvatljivo..samo da ima za sminku i frizuru a kuca moze da se srusi slobodno..treba drzati do sebe,podrzavam,ali brate mili..ja se licno i personalno ne osecam dobro kada moje okruzenje ne izgleda lepo,cisto i uredno ma kako mi pokucstvo skromno bilo..osecam se bolesnom..mrzovoiljnom..prljavom..
 
срам те било Љубице, девојка те звала на кафу а ти је опањкаваш ту по блогу :zcepanje:
жао ми је она два пса и детета
 
Nego, popi li ti tu kafu? :lol: I iz kakve sholje? :mrgreen: Taj dio nema... :think:
Shalim se, sjeti me ova tvoja prica...pricao mi stric...selo, komsije redovno svracaju na kafu i idu i oni, i isli tako godinama i kod prve komsinice babe Dj., i kaze jednom sjedi on, i ona stavila kafu, a pere sholjice, i brise balavom/krmeljavom maramicom sto joj bila u kecelji :lol: Kad je to vidio, kaze nikad vise, i rijetko gdje pije kafu...a inace cistunac strogi...a i ova baka prilicno uredna, ali eto... :lol:
I jos jedna prica...drugarica mi rece. Kako je zena ponudila likerom, a prije toga isla u WC, a ne opra ruke, a kad je sipala liker u case, umocila i prste, onaj sistem kad drzis npr. 3 casice odjednom :lol: I nazdravise i, u zdravlje.. :lol:

Btw, cistoca je pola zdravlja...nisam picajzla, ne volim krajnosti, tj. ni sterilno cisto, ali vala ni svinjac...
Ne znam kako si izdrzala...ja bih tu kratko, pa put pod noge... :lol:
 
Moja drugarica zivi sa 2 devojke iz Maroka. Fine devojke, lepe, ma ribe, pogotovo starija, jedno vece je sretnem, picnula se, crvena mini haljina, crvene cipele, kosa do pola ledja isfenirana, tetovaza na dekolteu, ide riba u provod, a u stanu......ko da ne zive devojke nego zivotinje, da ne opisujem sad, ali sramota je zaista da neko moze biti toliko aljkav i nezainteresovan, tesko onom koga ona bude ulovila, pa ako se prevari da je ozeni ha ha ha......fuj!
 
Poslednja izmena:

Back
Top