e, kakva je to lujka... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Зокијов блог

e, kakva je to lujka...

Oceni ovaj blog
...prosto ne verujem da se na taj nachin ////...i svaki put umrem od smeha...
...mora da je rasla sa barem 3 brata ludaka...
...ili jede bunike...
...ili bede junike...
...ili 'ebe dunike.....................
...prosto sam prestao da verujem da ima zzena sa takvim smislom za tjumur...bash mi ponekad ulepsha boravak na forumu...

Pošalji "e, kakva je to lujka..." na Facebook Pošalji "e, kakva je to lujka..." na Google Pošalji "e, kakva je to lujka..." na My Yahoo! Pošalji "e, kakva je to lujka..." na Live Pošalji "e, kakva je to lujka..." na MySpace Pošalji "e, kakva je to lujka..." na Twitter Pošalji "e, kakva je to lujka..." na Digg Pošalji "e, kakva je to lujka..." na del.icio.us

Ažurirano 15.04.2008. u 04:43, autor: Almsivi

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. DisMisaL (avatar)
    A ko to?
  2. Зоки (avatar)
    ...pa ne bi' da je/se kompromitujem...
    ...ali kad japostanem mood za nju nema zime, nema bana ni zzutog kartona, nema kazni ...za mooda me mazni
    Ažurirano 15.04.2008. u 11:07, autor: Зоки
  3. SAMANTHA38G (avatar)
    U mog ćaće

U mog ćaće,
    Aj u mog ćaće
    Bulja žvaće gaće,

Gdi god stane,
    Aj gdi god stane,
    Pimpek mu upane.
    Ažurirano 15.04.2008. u 19:12, autor: Зоки
  4. Зоки (avatar)
    ...i, shto je najgore, nije jedina...
  5. sjo (avatar)
    Meni si ti na forumu omiljen lik. Lud si ko struja. I ajde, otkrij nam, ko je ta lujka?
  6. Almsivi (avatar)
    Pa bas i nisu zagrejani da te izaberu za moderatora.. Ja sam bio za tebe, ali neki
    koji te bolje znaju kazu da si neozbiljan za moderatora. Nenzam..
  7. Зоки (avatar)
    ...ma nije bitno , ko je ona, a ni to za mooda, i devedesetih je vetjina glasala za ... svi znamo koga i shta .... pa smo videli svi shta znachi vetjinski sud...nema veze, a neke su me vetj individue provalile da sam se zaljubijo u urmashicu o kojoj je ovde rech...pa chak ni to nije istina, samo mi se jako dopada njen smisao za humor, ponekad kao da sam joj ja pisao text...u svakom sluchaju oba su primaera pokazatelji koliko ovde ljudi stvarno chitaju ono shto je napisano...
    ...i pored toga zzivot je lep
  8. Almsivi (avatar)
    ...i pored toga zzivot je lep
    Tako je! Dobro je sto umes da uzivas..

Al, jel rec o forumashici Blondi?? Ili.. nije ni bitno.
  9. Зоки (avatar)
    ...blondi je za mene neshto mnogo vishe od puke forumashice...tako da ne, moj odgovor je ne...