НОВА ВЕРА - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Библијско стварање света

НОВА ВЕРА

Oceni ovaj blog
Нова вера се ствара и настаје на крају сваког Сазвежђа.

Шта то значи?

То значи да уласком земље у ново Сазвежђе,дешавају се катаклизме,па и промена вере и божанства.

Последња катаклизма је била уласком земље у Сазвежђе Рибе и тада је настала нова вера Хришћанство,а Исус је постао Бог.

Све вере које су измишљене и настале од тада до данас су небитне и безначајне,мада многи сматрају па и моја пријатељица ММ Славица Шетина да се Мухамед,који је био инкарнација Јосипа,Исусовог и Маријиног сина,Вазнео…Није се Вазнео,мада је створио Ислам…Схватили су господари света да при крају овог Сазвежђа треба да се створи нова вера и почели су да стварају цркву новог светског поретка и сајентологију…али то није права вера.

Вера коју стварам ја – СЛОБОДАРСТВО је вера за све будуће миленијуме,и једина је права Божија Вера.

Многи који су се заносили црквом и црквеним учењем ће се противити ,као и господари света…па шта???

Могу да се противе колико год хоће,али ће бити баш онако како сам написао и записао.

То нико не може да промени.Ни садашњи Бог.

Треба схватити и разумети многе ствари,и то ће разумети само изабрани,а они ће и бити Вазнесени,други неће,већ ће се инкарнирати на нову планету и славиће изабране као Божанства.

Имате сви слободу избора…поставио сам вам потпуну трпезу…само они који су гладни и жедни – јешће и пиће са те трпезе и биће спашени.

Pošalji "НОВА ВЕРА" na Facebook Pošalji "НОВА ВЕРА" na Google Pošalji "НОВА ВЕРА" na My Yahoo! Pošalji "НОВА ВЕРА" na Live Pošalji "НОВА ВЕРА" na MySpace Pošalji "НОВА ВЕРА" na Twitter Pošalji "НОВА ВЕРА" na Digg Pošalji "НОВА ВЕРА" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano