Situacija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

Situacija

Oceni ovaj blog
Sedim

Pošalji "Situacija" na Facebook Pošalji "Situacija" na Google Pošalji "Situacija" na My Yahoo! Pošalji "Situacija" na Live Pošalji "Situacija" na MySpace Pošalji "Situacija" na Twitter Pošalji "Situacija" na Digg Pošalji "Situacija" na del.icio.us

Ažurirano 23.06.2016. u 01:36, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. MPMcB (avatar)
    Bravo Tetka
    Kod tebe mi se dopada, što uvek znaš da se izmakneš u stranu, osmotriš i napišeš.
    Znaš da to košta i uopšte nije jeftino, ali može li se bez?
    Želim ti sve najbolje
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Hahahahaaha
    Bravo Malena......tako se gleda, tako se vidi i tako se piše
  3. red riding hood (avatar)
    [HVALA..MPM,drago mi je da ti se dopada..ovo je bilo malo tracerski,hehehe..
  4. red riding hood (avatar)
    Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...ja ti dodjem ko ono tvoje kuce,malo,smotano i blentavo..ucim,ucim..
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio ljubic bejbic
    Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...ja ti dodjem ko ono tvoje kuce,malo,smotano i blentavo..ucim,ucim..
    e luda glavo..smejem se naglas....malo me čudno gledaju prolaznici ali kad vide natpis na lokalu samo odmahnu glavom u stilu....sirota žena
  6. red riding hood (avatar)
    A mama,zasto ono tamo tako tuzno,bas..tresnu me onako po sred srca,bre..aj..aj..aj..
  7. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio ljubic bejbic
    A mama,zasto ono tamo tako tuzno,bas..tresnu me onako po sred srca,bre..aj..aj..aj..
    To ja izmišljam......a tužno je jer nam je reala takva....a jes ti pročitala sva tri dela? Viš da je ljubavna tema.....lelujava hahahaha
  8. red riding hood (avatar)
    to ti dodje ko Seherezada hahahahahahahah
  9. 123loncar (avatar)
  10. SASA1502 (avatar)
    Neka su blagosloveni bili oni koji nemaju sta da kazu i cute.[ Oskar Vajld ]. Kod vas zena je dobro sto uvek imate temu za razgovor ili dopisivanje. Sa drugaricama si cutala. Ali si to morala da podelis sa nekim. Neka pozivi ovaj forum.