Prica o LJUBOMORI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Daca94

Prica o LJUBOMORI

Oceni ovaj blog
Muž je već bio bolestan i umoran od svakodnevnog kancelarijskog posla, i sve je više zavideo svojoj ženi zbog njenog ostanka kod kuce. Želeci da ona uvidi sav njegov trud i rad, kao i da razume koliko mu je teško, svaki dan se molio bogu: "Dragi Bože, idem na na posao svaki dan i teško radim 8 sati dok moja žena ostaje kod kuce. Želim da i ona vidi kako mi je teško, pa te molim da mene staviš u njeno telo, a nju u moje."
Bog, u svojoj neogranicenoj mudrosti, odluči da mu usliši molitvu. I tako se sledeće jutro muž se probudio u telu svoje žene.
Ustao je srećan uvidevši to i tako srećan, napravio je dorucak svojoj "saputnici" pre nego sto je "ona" otišla na posao, a zatim je probudio decu, obukao ih za školu, pripremio i njima doručak i uzinu za školu i na kraju odvezao do škole. Po povratku iz škole do banke da podigne novac kako bi platio račune. Zatim je otišao do pijace i prodavnice kako bi kupio potrebne namirnice za kuću. Po dolasku kući, nahranio je kucnog ljubimca, a zatim složio kupljene namirnice. videvši da je već 13:00 časova, na brzinu je namestio krevete, pokupio prljavi veš po kuci, usisao dnevnu sobu, oprao prljave sudove, pa pošistio i oprao kupatilo i hodnik, kao i prljavi pod u kuhinji. Zatim se žurio da pokupi decu iz škole i na povratku kući je sa njima "raspravljao" o školskim problemima, i "majčinski" ih uveravao da greše u svojim postupcima. Kad su dosli kući, dao im je keks i mleko jer su ručali u školi, zatim je pustio TV i dozvolio deci da ga gledaju, a za to vreme "on" je peglao veš za sutra. Već je bilo 17:00, bilo je vreme za pripremu večere. Poslije većere, počistio je kuhinju, oprao suđe, okupao decu i poslao na spavanje. Tada je bilo već 21:00 sat, i bio je toliko umoran, ali nije znao da "njegove obaveze" još nisu gotove za taj dan.
Kada je legao u u krevet, "muž" je hteo da vodi ljubav sa njim, na šta je pristao i nekako uspeo da odnos ne traje dugo, da "muž" ne bude nezadovoljan.
Sutra ujutro ODMAH je kleknuo pored kreveta i zakukao: "O Bože, ne znam gde mi je bila pamet. Tako sam pogrešio zavidevši mojoj ženi na njenom ostanku u kuci. Molim te, o molim te, vrati sve na svoje mesto!"
Bog, u svojoj neograničenoj mudrosti, odgovori mu: "Moj sine, vidim da si naučio lekciju, i biće mi drago da vratim stvari na svoje mesto. Ali nažalost, moraćeš da sačekaš 9 meseci jer si sinoć ostao trudan!!!"

Pošalji "Prica o LJUBOMORI" na Facebook Pošalji "Prica o LJUBOMORI" na Google Pošalji "Prica o LJUBOMORI" na My Yahoo! Pošalji "Prica o LJUBOMORI" na Live Pošalji "Prica o LJUBOMORI" na MySpace Pošalji "Prica o LJUBOMORI" na Twitter Pošalji "Prica o LJUBOMORI" na Digg Pošalji "Prica o LJUBOMORI" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. plavi andeo (avatar)
    svi muskarci bi trebali da bar jedan dan provedu kod kuce i da vide kako je lepo biti zena.ali nebi im dala da dozive tu prelepu mogucnost da nose dete.