UKRADENE PRIČE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sjo

UKRADENE PRIČE

Oceni ovaj blog
Interesuje me šta mislite o ovoj priči? Možete je pronaći na [url]http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=104239[/url]

Inače, na Krstarici sam je videla u duplom izdanju, od dva različita autora. 2006. godine napisao je SVEVLAD, učlanjen 26.05. 2006, a večeras je objavljena od WEISHAUPT-a. Nikako ne odobravam krađu tuđih tekstova, a vi? Interesuje me vaše mišljenje o tome i kako tome stati na put?

Srdačan pozdrav, sjo

Pošalji "UKRADENE PRIČE" na Facebook Pošalji "UKRADENE PRIČE" na Google Pošalji "UKRADENE PRIČE" na My Yahoo! Pošalji "UKRADENE PRIČE" na Live Pošalji "UKRADENE PRIČE" na MySpace Pošalji "UKRADENE PRIČE" na Twitter Pošalji "UKRADENE PRIČE" na Digg Pošalji "UKRADENE PRIČE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. WEISHAUPT (avatar)
    Otkud znaš ko je SVEVLAD. Možda su isti autori u pitanju?

Da li je ovo "ukradena pesma":

[url]http://forum.krstarica.com/blog.php?b=2005[/url]
  2. sjo (avatar)
    Ja sam je uredno potpisala sa Jacques Prevert. Dakle, nije ukradena, to je poznata pesma Žaka Prevera.
  3. WEISHAUPT (avatar)
    A otkud ti znaš ko je ko na forumu?
  4. Glupachica (avatar)
    phe,zamisli koja hrabrost
  5. WEISHAUPT (avatar)
    Kako bi bilo da ja objavim poeziju Vilijama Blejka i uvećavam svoj blog zato što nemam ništa svoje?
  6. sjo (avatar)
    Molim ovlašćena lica sa Krstarice da razmotre ovaj problem i vide da li je autor isti.
    Unapred hvala!
  7. WEISHAUPT (avatar)
    U-u-u veliki problem!
  8. svesnaglista (avatar)
    Ко се бије тај се воли.
  9. WEISHAUPT (avatar)
    Ona voli sve, ja ne volim nikoga; pa ni sebe.
  10. sjo (avatar)
    Da, ja sam filantrop. A nekad sam bila mizantrop.
  11. WEISHAUPT (avatar)
    A ja sam mizantrop, ali ne glumim filantrope. Naslov ovog bloga i njegov sadržaj nisu nimalo filantropski.
  12. sjo (avatar)
    Sadržaj ovog ajde nazovi bloga je upravo ovakav zato što sam filantrop. Kako se oseća osoba koja je uložila svoje emocije, trud i talenat u neku priču i dođe neka baraba i potpiše to kao svoje? Ja branim tog nepoznatog autora. Dakle, ja jesam filantrop.
  13. WEISHAUPT (avatar)
    Ti sve vreme napadaš autora i preko bloga i preko pp.
  14. sjo (avatar)
    Da, i preko pp. I ne odustajem. Jer si perverznjak, pedofil, satanista i manijak!
  15. WEISHAUPT (avatar)
    Satanista nisam, gadim se krvi. Stari zavet, Treća knjiga Mojsijeva I - XI poglavlje je manifest satanizma. Ali to je posebna priča.
  16. sjo (avatar)
    A ko je pa Lucifer za koga tvrdiš da ga obožavaš i da si NJEGOV, kao što si mi maločas poslao u pp?!
  17. WEISHAUPT (avatar)
    Prati blog narednih dana i dobićeš odgovor.
  18. sjo (avatar)
    Ne pratim satanističke blogove. Čim ih ugledam, menjam "kanal".
  19. WEISHAUPT (avatar)
    Ni mene ne interesuju satanisti, ma nimalo. Ali to ne znači da ukidam nečiju slobodu. Ko hoće da bude tu - neka bude.
  20. Natural stream (avatar)
    [QUOTE]Ко се бије тај се воли. [/QUOTE]

To cemo jos da vidimo..

A mene nema tu malko vremena i vi se odmah u svadju..
    Sjo i WEISHAUPT, C'mon sto se svadjate, kolege ste po profesiji. :)

[QUOTE]Jer si perverznjak, pedofil, satanista i manijak![/QUOTE]

Sjo, ovo ti je opomenica, racunaj, ;) . Nemoj tako grubo.
    Illuminat je Gentleman. :D . Prepoznaj to u njemu..
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja