TIJARI... umesto komentara! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

(NE)IZGOVORENE MISLI

TIJARI... umesto komentara!

Oceni ovaj blog
Procitah ja ono Tijarino jurisanje na vetrenjace u "Pocetak kraja 5" i pocnem da pisem komentar ispod teksta pa se predomislim i postavim ga kao temu u mom blogu, a evo i zbog cega!

.... PS. Ako iko ovo procita do kraja, dugo je i mucno, znam, ali svejedno ja se zahvaljujem na strpljenju
i ta cinjenica mi daje snagu. Ne daj Boze nikome.
A ja opet odoh da stavim slusalice, pustim neku laganu muziku i da se samozalecim...mozda i sipnem jednu casu crnog vina...sta znam...sto kaze onaj Ekrem -NISTA NE ZNAM

Elem, dok sam kuckao, uklavirim ja u ovu moju ludaju od glave da ce komentar biti malo duzi nego sto to pristojnost nalaze a i nekako mi nije bilo bas prikladno da ovako blesav komentar postavim ispod jednog zaista ozbiljnog i tuznog teksta!

A hteo sam samo malo da je podignem i pomognem oko muzikice za samozalecenje
Dakle, aj rekoh da postavim nesto sto mozda nije cula ili bar nije cula odavno, cisto radi neke promene a mozda joj se i dopadne!
Joooooj, muke mojeeee.... aha muke, muke nego sta! Ne znate vi jos mene ( na svu vasu srecu), a ja ne znam njen muzicki ukus, nemate vi pojma kakva picajzla i dlakaros umem da budem ( mada je to zaista retko... na moju srecu). Gde sam ono stao... dobro de malo mi lapi pamet ali jos uvek se to ne vidi na prvi pogled... evo setio sam se!

Pocnem ja da preturam po mom DZU boksu i da trazim nesto odgovarajuce (po mom malko sasavom misljenu i isto tako sasavom ukusu), a u mome DZU svasta bre ima i mnogo, mnogo ima ( samo na You Tube sam otvorio preko 15 000 razno razne muzikice do sada i dosta toga skinuo)... i tako biram ja biram, pustam da se podsetim pa opet biram, biram... jel vam muka, mooolim... e pa bas me briga i ako jeste, nisam vas ni terao da citate sve ovo, oni oprezniji nisu ni pocinjali... ladno su me eskivirali, znajuci kakav davez umem da budem i sad se negde smeskaju vama - mojim zrtvama!

Nego da se vratim na temu... nije meni zbog vas nego sam vec poceo da davim i sebe... da me vidite samo, poceo sam da plavim, da plavim od sopstvenog teksta... strasnooo, stvarno... kako li je tek vama!

I tako, biram ja biram... ej LJILJO a i ti GAGILI manite se tog lonca vise,ja sam se vec ocerupao i poceo da se kuvam... cim vas se setim ja odma pocnem da cupkam perce po perce pa onda buc pravo u lonce... da, da... znam, mator sam i zilav ima dugo da se kuvam, a posle cu u rernu, eno vec sam je ukljucio...ma sve cu sam da obavim ali ako ovde svrati moja LULNICA i vidi horor mouve, berite kozu na siljak... oma ima da stignete u rernu i vas dve da mi pravite drustvo...jeste, mala je rerna ali znate kako se kaze...kad celjad nisu besna, kuca nije tesna, stisnucemo se mi vec nekako

Ah, da... i tako biram ja, trazim neki instrumental (da ti reci ne remete misli TIJARA), da ne bude suvise tuzan i da ti ne krenu one dve sestrice iz oka, da ide uz vino i da zajedno sa njim moze bar malo i bar na trenutak da zaleci dusu, a ako ne da zaleci, ono bar da opusti i da se zaboravi, biram i izaberem!
Izaberem jedno desetak, napravim jos uzi izbor, ostane tri (ne zna se koja je od koje lepsa) i kada je od te tri trebalo da izaberem samo jednu ja se setim... i predomislim! Te tri ostavim za neki drugi put!

Odlucim se za ovu i onu drugu, znas obe mada mozda ne u interpretaciji sjajnog Andre Rieu i njegovog orkestra! Oprosti ako sam omanuo u izboru... zamisli samo koliko sam se mucio oko trazenja muzike, evo i ja tebi prastam to moje mucenje!

E, sad ostalo je jos da napisem uputstvo za upotrebu:

Ovako... prvo se vezes za stolicu a ako imas ringispilstolicu onda je necim zablokiras da ne moze da se vrti zatim stavis sluske, otpijes gutljaj vina, potenciometar za jacinu zvuka podesis na tiho, kliknes na video i kad krene muzika ti lagano pocnes da dodajes gas... ne vino breeee... nego polako pojacavas muziku sve dok ne dodjes do maksimuma, e onda je odslusas do kraja i kad se zavrsi popijes casu vina! Ako ti se muzika dopala ponavljas postupak - sve dok ima vina u flasi! Ako nije, opsujes me onako socno i to vise puta sve dok ja ovde ne pocnem da stucam i dok se ne setim ko me to spominje!

Dodatno uputstvo za upotrebu:
Zaboravih da napisem... ako imas neke papuce koje lupkaju, izujes ih da nebi stvarala preveliku buku dok tapkas nogama po podu, vodi racuna o noktima dok ti prsti igraju po stolu i obavezno zakljucaj vrata sobe.... zamisli da ti bane cera i da te vidi kako mlatis glavom po vazduhu i tako vezana djipas na stolici... joooj!

Mene ova stvar stvarno moze da podigne, puna je neke pozitivne energije i dobrih vibracija... naravno o ukusima ne vredi raspravljati...jel tako!

Rezervna za Tijaru ... mislim, za svaki slucaj!

Pošalji "TIJARI... umesto komentara!" na Facebook Pošalji "TIJARI... umesto komentara!" na Google Pošalji "TIJARI... umesto komentara!" na My Yahoo! Pošalji "TIJARI... umesto komentara!" na Live Pošalji "TIJARI... umesto komentara!" na MySpace Pošalji "TIJARI... umesto komentara!" na Twitter Pošalji "TIJARI... umesto komentara!" na Digg Pošalji "TIJARI... umesto komentara!" na del.icio.us

Ažurirano 26.11.2010. u 00:15, autor: MuskoSamBre

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. tehduduk (avatar)
    izvuce te rezerva
  2. MuskoSamBre (avatar)
    Gde si bre ti tico jedna.... nije valjda da si sve procitala pa jos i odslusala pesme A o izvlacenju je jos rano da se prica, ce vidimo sutra... da li cu da stucam i da li ce da mi gore usi
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Dakle, svaka čast Muško, prvo za temu, ovoliko nasmejano pisanje ....evo ti jedan ljubac ....a muzika je.....ne mogu da verujem....isto slušam kad mi potonu ladje...nadam se da će se svideti Tijari...prosto osećam da hoće....doduše ne samovezujem se za stolicu ...mislim, pored tri kera teško da bi mi uspelo čak i djipanje....odmah skaču da odbrane mamu od neprijatelja
    Za pozitivizam skidam kapu .....a za lonac.....ti se samoočerupaj i uskoči si u lonac. Gaga i ja će uključimo na tijo....da se što duže kuvaš.....i će otidnemo...pa kad se opsetimo će se vrnemo....valjda će budeš gotov do tada
    I pozdravi mi Lulnicu.....vreme je da presadi ružu
  4. Tijara (avatar)
    Pileeeeeeee nemam reci,razveselio si me od jutros, bas, bas a ja sam valjda postala malo vise osetljiva,pa kad mi je lepo i kad se raznezim...meni krenu one dve... znas, ali od srece.Na zalost sad sam na poslu,pa ne mogu cuti muzikicu sto si mi poklonio, ali cim dodjem kuci...a i petak je mogu opusteno da isprobam tvoj recept. Ne znam kako da ti se oduzim za sav tvoj trud oko mene,niko me odavno nije tako obradovao, Jedino sto mogu, je da ti se pridruzim u loncu, da ti bude lakse jer protiv Gage i Ljilje ne mogu prirasle su mi za ovo moje malo srculence...
    Nemam reci vise...odoh opet da uzivam u tvojim recima...joooj kakav narcis raste od mene Cmooook za divnog Sofronija
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Ne sa njim u lonac........to nikako.....ti ćeš sa nama dvema.....da budeš kufarica
    Ima da od matorog...pardon žilavog Sofronija napravimo......piletinu sa sve garnirungom
  6. Лулница (avatar)
    Vodim ja vas sve da mi pomognete oko presađivanja ruže ...
    Neće se ovde niko čerupati, kuvati, peći, niti pržiti,...

Bolje da uvežbamo ovu pesmicu i korake dok ne stigne Tijara sa posla da je iznenadimo i obradujemo!

za sve!

7. LJILJA MMM (avatar)
    Lulnice.......ruža.....pod hitno
    Jaooooooo, nasmeja me........kako je svatko
    Ama bre....on sve to radi samoinicijativno.....mislim samočerupa se...jel napisao....jeste...a ovamo tebe zove kao bodigarda....
    Nema veze....razumem ja...i volem vas oboje....nije bitno što njemu fali perje
  8. Amaunet (avatar)
    Evo bila sam manje mudra i pročitala sam tvoje veselo pisanje Naravno, kao i uvek, slatko si me nasmejao.
    Nikada ne treba da zaboravimo da se zahvalimo osobama koje su uspele da nas nasmeju i zato Muško ... hvala ti
  9. Emin@ (avatar)

Kako si krenuo mislila sam da ces sam iskomponovati muziku i smisliti text

Lepo od tebe
  10. Tijara (avatar)
    hvala::Sofronijeee, kod prve pesme sam sve uradila po protokolu, ali za drugu, popucase veziva, da si postavio i trecu, sigurno bih otisla do komsiluka, da svi igramo zajedno. Tvoj trud se zaista isplatio, izbor muzike ti je fenomenalan...hvala,hvala,

Lulnice draga, pesma je divna, uz ovu pesmu je moje dete stalno igralo kad smo na moru.
    hvala sto ste me cekali da dodjem sa posla
  11. DUNJA W (avatar)
    Sofronije,da te nema trebalo bi te izmisliti...Klanjam se,stvarno si divan...Uzivanje te citati...