ONI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sjo

ONI

Oceni ovaj blog
Uvek sam se palila na originale. Unikatni nakit. Pse mešance. Ljude koji ne ostavljaju utisak blede kopije nekoga. Svoji, u ritmu "I did it my way", oni govore jezikom morskih dubina i vetrova divljih, koji razumeju samo frajeri i fajteri sa šmekom. I poneki kolekcionar posebnosti.
Ti originali su uvek najbolji u onome što zaista jesu. Divim se njihovoj hrabrosti da budu sto odsto oni. Cenim njihovu potrebu da budu verni sebi samima. I, kao takvi, oni su uvek ispred svih. Jači i od Tajsona. Gotovo nepobedivi naoružani individualizmom.
Kao retkim ordenom u svetu plagijata...

Pošalji "ONI" na Facebook Pošalji "ONI" na Google Pošalji "ONI" na My Yahoo! Pošalji "ONI" na Live Pošalji "ONI" na MySpace Pošalji "ONI" na Twitter Pošalji "ONI" na Digg Pošalji "ONI" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Almsivi (avatar)
    O cemu ces ti jos pisati??

Svaki covek dise, dali je to plagijat?

Slazem se da mnogi ljudi idu putem kojeg vide od drugih, i malo ko
    je svoj..

Ja se divim strpljivim ljudima, i koji ne uzvracaju zlim nikada, to su za mene Bogovi..
    Koji oprastaju, i uvek su ljubazni i dragi, nasmejani blago i sire mir u okolini.. 8-)
  2. SAMANTHA38G (avatar)
    Ja san se palila samo na crnacke pimpeke od 11 inches u prosjeku. Hihihihihihihihihihihihihihi...