VELIKE MAJKE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

pahuljica82pr

VELIKE MAJKE

Oceni ovaj blog
SVAKA OD NAS BI TRBALO DA RODI NAJMANJE TROJE DECE I [A NE ODUSTANE DOK NE RODI SEBI SINA="6"][/SIZE]

Pošalji "VELIKE MAJKE" na Facebook Pošalji "VELIKE MAJKE" na Google Pošalji "VELIKE MAJKE" na My Yahoo! Pošalji "VELIKE MAJKE" na Live Pošalji "VELIKE MAJKE" na MySpace Pošalji "VELIKE MAJKE" na Twitter Pošalji "VELIKE MAJKE" na Digg Pošalji "VELIKE MAJKE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. WEISHAUPT (avatar)
    Kad bi svaka rodila po troje dece - pa znaš li koliko bi ljudi bilo na Zemlji. Gazili bi jedni druge kao mravi.
  2. Almsivi (avatar)
    Svaka udata po 3 dece. Al pazi, lljudi zive zivotinjski, i malo razmisljaju..

Jer to je ovako, ljudi se rode da bi duhovno napredovali, a nije svakog duznost
    da radja. Nego bi bilo dobro da odredjeni broj ljudi, recimo 1/3 muskarca
    i zena radjaju i odgajaju dece, a ostali da im i pomagaju i zive kao i svestenici.
    Jer, bre, sexualna zelja se moze drugacije upotrebiti, ne samo ...

Moja majka je rodila 12 dece.
  3. sjo (avatar)
    Uopšte se ne slažem s tobom. Ja do sada nisam rađala decu niti mi pada na pamet (a u braku sam devet godina). Šta će ženi toliko dečurlije? Ajde, jedno-dvoje, ali "najmanje troje"...previše je!
  4. Almsivi (avatar)
    Njoj to govoris.. valjda.. razumem.. ALI

Šta će ženi toliko dečurlije?
    Zeni? Zar je ta deca njena?

E, ne bi rekao. Zena daje telo, Bog daje dusu, a covek kroz Boga
    bira sta, kako, i gde ce se roditi.

Dakle, OVA PLANETA EXISTIRA SA CILJEM DA LJUDI NA NJOJ EVOLUIRAJU I MATERIJALNO I DUHOVNO...
  5. jaljisa (avatar)
    Svaka od nas ... NE, ni slucajno. Nisu svi spremni da budu roditelji.