bolnica na Banjici - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

reymond

bolnica na Banjici

Oceni ovaj blog
Da li mi neko moze reci na kavom je glasu ortopedska klinika na Banjici? Kakvi su uslovi? Kakvi su lekari?
Hvala

Pošalji "bolnica na Banjici" na Facebook Pošalji "bolnica na Banjici" na Google Pošalji "bolnica na Banjici" na My Yahoo! Pošalji "bolnica na Banjici" na Live Pošalji "bolnica na Banjici" na MySpace Pošalji "bolnica na Banjici" na Twitter Pošalji "bolnica na Banjici" na Digg Pošalji "bolnica na Banjici" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zorab (avatar)
    Pa, valjda je to nasa najbolja ortopedska klinika.
  2. domestik (avatar)
    Specijalna ortopedsko-hirurška Bolnica "BANJICA" ima strucan tim lekara i specijalista, ali imam negativno iskustvo sa medicinskim osobljem - med. sestrama, od kojih zavisite nakon operacije.
    Preciznije, SPINALNI CENTAR na I spratu (musko odeljenje). Molite Boga da ne zapadnete [B][U]sestri Natasi[/U][/B] u ruke, koja na pitanje pacijenta zasto se ponasa tako nehumano, odgovara kako nije dovoljno placena, veoma je drska i neprijatna. Zbog takvog ponasanja jedan pacijent je cak odustao od operacije, jer nije hteo da nakon operacije padne u njenu nemilost i napustio je bolnicu! Nepokretnom pacijentu, koji posle teske operacije lezi u temperaturi, bukvalno nema ko da da casu vode, pri tome je jos i dijabeticar! Inace, zvonce iznad pacijentovog kreveta kojim se poziva sestra - NE RADI!
    Cast izuzecima, ali mi nije jasno da takva nehumana osoba radi taj posao, zauzima mesto nekome ko bi to sigurno bolje i profesionalnije radio i kalja ugled takvoj bolnici!!!