ZELIM TE

Sama sam,ispijam jutarnju kaficu uz komp i muziku...Probudih se sa mislima na tebe.Ništa novo,vecinom je tako,prva si misao dok se budim,i zadnja dok tonem u san...Ali jutros sam posebno čežnjiva,fališ mi...Fale mi tvoji dodiri ,poljupci,naš govor tela koji odlicno razumemo oboje...I poželeh da si,umesto na posao,došao k meni,u moj krevet još topao od mog tela i sna...Sanjarim da me budiš poljupcima,a ja se mazno protežem,i grlim te...Kako je dobro znati da si tu,osetiti se voljenom,željenom,tvojom.Dobro poznaješ moje telo i znaš sta mu prija,tvoje usne lutaju po njemu,a jezik ostavlja vlažan trag,i ja treperim od zadovoljstva,uzdišem i želim da vreme stane.Gledam te pravo u oči,upijam ih, i šapucem ti ime,i one naše,male slatke bezobrazluke...Neću ti reći sve ovo,danas kada me pozoveš,a znam da hoćes,jer ti već nedostajem...Nedostaješ i ti meni,mnogo,ali moramo se oboje boriti za nas,a ne samo ja.I zato ćutim i čekam,suprotno mojoj pravoj prirodi,mojim pravim željama i emocijama koje bi te obasule hiljadama reči ljubavi,i nežnih i strastvenih.Ćutim,a ovde pišem,gde ne zalazis ti:'' VOLIM TE,ŽELIM TE,MAZO MOJA''


15bf636442.jpg



 
xcrl8d0zsnicoxbjlsdk.jpg


Ovi prelepi stihovi mi se sami nametnuse kao komentar na prelepo opisan tvoj jutarnji osecaj čeznje...Sticem utisak da se Čitav zivot sastoji od jednog velikog slova Č...Čeznje, Čekanja, Čudotvornih, Čarobnih Časova Čovecanstva Čulnog:cmok2:
 
Poslednja izmena:
Neponovljiva Gracija;bt114012:
xcrl8d0zsnicoxbjlsdk.jpg


Ovi prelepi stihovi mi se sami nametnuse kao komentar na prelepo opisan tvoj jutarnji osecaj čeznje...Sticem utisak da se Čitav zivot sastoji od jednog velikog slova Č...Čeznje, Čekanja, Čudotvornih, Čarobnih Časova Čovecanstva Čulnog:cmok2:


Divni su stihovi i odlicno se uklapaju uz moj tekst i osecaj ceznje...Da mogla bih reci da i moj zivot obelezava bas to slovo...Hvala ti na prelepom komentaru...:heart:
 
Njemu nećeš reći a nama.... pa i mi smo živi ljudi bre,uzbudjuješ nas za dzabe.....Da znam gde si došao bih i nepozvan, pozvao bih se na tvoj tekst i rekao da sam pod hitno za ...seks.:per::heart:
 
zxy;bt114019:
Njemu nećeš reći a nama.... pa i mi smo živi ljudi bre,uzbudjuješ nas za dzabe.....Da znam gde si došao bih i nepozvan, pozvao bih se na tvoj tekst i rekao da sam pod hitno za ...seks.:per::heart:


Uh,uh,pusta obecanja...;):zcepanje::zcepanje:ZAr nismo komsije u Ulici Blogera,pa ti ne smes ni na kafu da dodjes...:zcepanje::zcepanje:Dodji na keks,bar.Ako si i ti na ''onoj'' dijeti...:cool:

P.S.Vazno obavestenje:Ovaj tekst nije oglas,ne reklamira i ne nudi nista...:manikir:

 
DUNJA W;bt114021:
Uh,uh,pusta obecanja...;):zcepanje::zcepanje:ZAr nismo komsije u Ulici Blogera,pa ti ne smes ni na kafu da dodjes...:zcepanje::zcepanje:Dodji na keks,bar.Ako si i ti na ''onoj'' dijeti...:cool:

P.S.Vazno obavestenje:Ovaj tekst nije oglas,ne reklamira i ne nudi nista...:manikir:

Danas nešto nema mojih prijatelja
gde su ne znam al slobodan sam ja
Kafa..E to može baš u svako doba
stižem u tu ulicu blogera
na kafu mislim , drugo ništa
na pamet mi ne pada ,mada...:per::heart:
samo me ti primi i ništa ne brini;)
 
zxy;bt114023:
Danas nešto nema mojih prijatelja
gde su ne znam al slobodan sam ja
Kafa..E to može baš u svako doba
stižem u tu ulicu blogera
na kafu mislim , drugo ništa
na pamet mi ne pada ,mada...:per::heart:
samo me ti primi i ništa ne brini;)


Dodji,cekam te...:heart:

Keks neces?:manikir:
 

Back
Top