"Love field" / the short movie story /....za lep dan.

Pogledajte ovaj kratki film...
Za 5.minuta koliko traje,izazvaće kod vas čitavu paletu emocija.
Od najmračnijih do najsvetlijih.
Mislim da će vam se dopasti.
Verujem da će ostaviti trag u vašem sećanju.

Mene je ostavio bez reči.
Uživajte !






~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Aribi;bt112905:
e bas to htedoh reci.....prebrzi pogresni zakljucak nas cesto odvede na suprotnu stranu.sjajan filmic! hvala!

...ovaj film u komunikaciji sa publikom , uglavnom koristi čulo vida ( koje treba da je prozor u spoljašnjem svetu čovekovom umu ) ... očogledna je stvar da taj prozor nemože umu da prenese objektivnu spoznaju spoljašnjeg sveta ... a opet je očigledna istina da je vid dominantan u korišćenju , te da naš um pred njim zapostavlja moć promišljanja ... kad se to zna , onda je lako preko slika manipulisati sa ljudskim umom ( jer one gospodare emocijama , a one potiskuju svaku racionalnost i objektivnost - razumnost ) ... dakle, preko čula vida , filmskom tehnikom može se svaki um dovesti u podređeno stanje ----- isprati i reprogramirati ....... balkan je na delu preživeo i još uvek preživljava ovako destruktivnu terapiju ( kažu : tranzicioni procesi ) ...:bye:
 
goksi65;bt112802:
Bas iz ovog se moze videti koliko je pogresno izvlaciti neke zakljucke na brzinu. Koliko puta li se covek nadje u nekoj situaciji gde ne sacekavsi rasplet dogadjaja, ili ne upoznavsi nekoga do kraja, propusti sansu za nesto lepo. :klap::klap:


Naša percepcija je uvek obojena sopstvenim iskustvom.
U ovom slučaju...krv,nož,rasute stvari iz torbe,odbačen mob.tel...
vrlo su uznemirujuće,krajnje neprijatne scene,već vidjene iz filmova.
Muzika je tu da pojača tu anksioznost,da učvrsti osećaj deprivacije i da dovede do kulminacije straha.

Drago mi je da ti se dopalo,Goksi..
 
123loncar;bt112828:
... dobro zemljakinjo , dali ti znaš da međ nama ima emotivaca sa slabim srcem ...
:heart::heart::heart:

... ovo je jedan od retko dobrih dokumentaraca koji je uništio sve jezičke barijere i pokrenuo verovatno u svakom gledaocu bujicu svih mogućih osećanja , a na kraju izazvao materinsku radost ... fantastično ...... bravo ...:hvala::hvala::hvala::klap::klap::klap:


Sledeći put te obaveštavam na p.p da sledi horor-blog...pripremi diazepam! :lol:

Drago mi je da ti se dopao prilog,znači da ga nisam uzalud postovala,Lončaru..
 

Back
Top