infekcija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Valijant

infekcija

Oceni ovaj blog
... inficiran sam! Tvoje korenje se duboko uplelo u moje snove, u najudaljenije delove dushe. I sada kada se povlacis, svaki tvoj pokret povlaci sa sobom cele spletove sakrivenih snova koji drmaju i najhladnije delove srca... Ne znam kako da ti se oduprem. Ne znam kako da se izborim sa bolom. Prizivao sam i ledene vetrove, molio se bogovima zime, ali sva ta hladnoca mi nije ni malo pomogla, i dalje mi je bilo teshko, mozda jos teze... Boli me i ako ti se i prepustim. Svako prepustanje mi prija u pocetku, ali posle, cim se udaljis, u dusu mi se uvuce trulez, ljubomora, gnev. Svako tvoje udaljavanje posle prepustanja mi cini da srce vene, a snovi se osipaju...

Pošalji "infekcija" na Facebook Pošalji "infekcija" na Google Pošalji "infekcija" na My Yahoo! Pošalji "infekcija" na Live Pošalji "infekcija" na MySpace Pošalji "infekcija" na Twitter Pošalji "infekcija" na Digg Pošalji "infekcija" na del.icio.us

Ažurirano 26.03.2008. u 11:00, autor: Valijant

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Glupachica (avatar)
    prelepo je,nadam se da je zena kojoj je ovo posveceno procitala...
  2. maksifor (avatar)

svaka cast!! xexe sad cu da prepisem ovo kod sebe u svesku!!text je nastao pod inspiracijom cega...??
  3. Almsivi (avatar)
    Brate, vise paznje posveti toj svojoj ljubavi..
    I ja saznajem da ljubav nije nimalo posesivna..

Za ljubomoru nedaj mesta, to je najdestruktivniji osecaj, neka ti put
    u zivotu bude da ga pobedis.. Uspeces.